Sound Blaster G3 ses kartı DT 990 Pro 250 ohm kulaklığı beslemeye yeter mi?

Daha fazla  
Normalde direkt dt 990 Pro 80 ohm modeline bakardım lakin hiçbir yerde 80 ohm modelini satan bulamadım, bu yüzden 250 ohm almak zorundayım fakat TR içi satılan tüm DAC/USB ses kartları yüksek fiyatlı olduğu için elime çok bir alternatif kalmıyor Sound Blaster G3 dışında, mesela G6 Amerika'da 90 dolara bulunabiliyorken burada 4000 TL, G3 işimi görür mü? Kritik müzik edit yapmıyorum şu anlık genel olarak oyun için kullanacağım az da olsa müzik dinlerim, sitesinde Sound Blaster G3'ün 300 Ohm'ye kadar beslediği yazıyor, zamanı gelince de üst seviye bir DAC alacağım zaten, sadece işimi görsün yeter.
(Ayrıca koskaca ünlü twitch fortnite oyuncusu Ninjada G3+DT 990 PRO 250 OHM kullanıyormuş eskıden yanılmıyorsam)

@Merdt

PCl'ler ekran kartı sıcaklığını artırıyor diyorlar korkuyom.

Valla ben yıllardır kullanıyorum. 70'i geçmiyor hiçbir kartım. GTX 680, RX 580, RTX 2070 ve RX 6900 XT varken hepsiyle ses kartı kullandım.

Dar bir kasa kullanıyorsanız belki ekran kartının hava çekmesini zorlaştırabilir.

Bir alternatif daha vereyim. DAC için Apple Dongle alıp, AMP için Douk Audio u3 Mini alabilirsiniz. Ben amp olarak bunu kullanıyorum HE400se için.

Vallahi ben yıllardır kullanıyorum. 70'i geçmiyor hiçbir kartım. GTX 680, RX 580, RTX 2070 ve RX 6900 XT varken hepsiyle ses kartı kullandım.

Dar bir kasa kullanıyorsanız belki ekran kartının hava çekmesini zorlaştırabilir.

Bir alternatif daha vereyim. DAC için Apple dongle alıp, AMP için douk Audio U3 mini alabilirsiniz. Ben AMP olarak bunu kullanıyorum HE400SE için.

Apple wolfson markasına geri dönse hayatımızda çok şey değişecek.

Halen iPhone 3G kadar üst düzey ses veren bir telefon ve bilgisayar yok 😂 (PCI ses kartlı olanlar hariç)

iPhone 3G -wolfson WM6180C.

Valla ben yıllardır kullanıyorum. 70'i geçmiyor hiçbir kartım. GTX 680, RX 580, RTX 2070 ve RX 6900 XT varken hepsiyle ses kartı kullandım.

Bir alternatif daha vereyim. DAC için Apple Dongle alıp, AMP için Douk Audio u3 Mini alabilirsiniz. Ben amp olarak bunu kullanıyorum HE400se için.
Düz dt 990 pro'nun jack girişleri olmuyor dimi Douk Audio u3'a? Ayrıca HE400SE'de aklımda var oyun performansı nasıl?

Düz dt 990 pro'nun jack girişleri olmuyor dimi Douk Audio u3'a? Ayrıca HE400SE'de aklımda var oyun performansı nasıl?

DT 990 kutudan 6.35mm çıkıyor diye biliyorum ben. Ki zaten Douk Audio'daki de 6.35 jack. Sadece amp olduğunu hatırlatayım DAC özelliği yok.

HE400se'nin oyun performansı çok güzel. FPS çok nadir oynarım o yüzden o kısma yorum yapmayayım. Genelde tek kişilik oyunlar oynuyorum ki haliyle ses motorları daha kaliteli oluyor, asıl hünerleri orada görülüyor bence.

Ayrıca Amazon'da iki yorum gördüm, DT 990'ı G3 ile besleyebildiğini söylemişler.

DT 990 kutudan 6.35mm çıkıyor diye biliyorum ben. Ki zaten Douk Audio'daki de 6.35 jack. Sadece amp olduğunu hatırlatayım DAC özelliği yok.

HE400se'nin oyun performansı çok güzel. FPS çok nadir oynarım o yüzden o kısma yorum yapmayayım. Genelde tek kişilik oyunlar oynuyorum ki haliyle ses motorları daha kaliteli oluyor, asıl hünerleri orada görülüyor bence.

Ayrıca Amazon'da iki yorum gördüm, DT 990'ı G3 ile besleyebildiğini söylemişler.
Riser ile uzatabilirsin ama ses kalitesi bozulabilir ve parazit artabilir.

Ama yine de en baba o/b ses cipinden çok daha mutlak kalite verir.
İkinizin yorumu içinde teşekkür ederim peki sound blaster G3, DT 770 PRO 80Ohm'yi sorunsuz besler mi arkadaşlar , DT 990 PRO'da belki gece oyun saatlerimde başkalarını rahatsız edebilirim open back olduğu için.

İkinizin yorumu içinde teşekkür ederim peki sound blaster G3, DT 770 PRO 80Ohm'yi sorunsuz besler mi arkadaşlar , DT 990 PRO'da belki gece oyun saatlerimde başkalarını rahatsız edebilirim open back olduğu için.

80 Ohm'da gram sorun yaşamaz bence.

Geri
Yukarı