Soundcore dot 3I alınır mı?

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak üstü öneririm bütçe artabilirseniz.
Q10i ve t520bt var sadece biraz çıkabilirsek.
Qcy h2 pro da var ancak qcy markasından adam olmaz.
Kulak içi bakıyorum.

Son düzenleme:
4000TL'ye kadar kulak üstü kablosuzdan hayır gelmez hiç bulaşmayın. Söylediğiniz model güzel fakat kötü bir EQ tepki eğrisi ile çıkıyor kutudan. Düzeltmek için yeni rehber yaptım bakabilirsin belirgin şekilde fark olur:

4000TL'ye kadar kulak üstü kablosuzdan hayır gelmez hiç bulaşmayın. Söylediğiniz model güzel fakat kötü bir EQ tepki eğrisi ile çıkıyor kutudan. Düzeltmek için yeni rehber yaptım bakabilirsin belirgin şekilde fark olur:

Hocam şu an cihaz bana tahmini 670₺ olarak gelecek. Daha önce Jabra Elite 75t, Honor choice Buds X5 Pro kullandım. Onları aratır mı?
Bir de ergonomisi çok önemli benim için.

Hocam şu an cihaz bana tahmini 670₺ olarak gelecek. Daha önce Jabra Elite 75t, Honor choice Buds X5 Pro kullandım. Onları aratır mı?
Bir de ergonomisi çok önemli benim için.

Denemediğim için ergonomi olarak bir şey söyleyemem. Biraz daha çıkıp bunu alırsan çok daha memnun kalırsın güven bana:

Sen sormadan söyleyeyim satıcı güvenilir, 2 hafta civarında gelir ama beklediğine değer ses kalitesi bası mükemmel cihaz.

Denemediğim için ergonomi olarak bir şey söyleyemem. Biraz daha çıkıp bunu alırsan çok daha memnun kalırsın güven bana:

Sen sormadan söyleyeyim satıcı güvenilir, 2 hafta civarında gelir ama beklediğine değer ses kalitesi bası mükemmel cihaz.
Moondrop Uzay Seyahat TWS Kulaklık Bluetooth 5.3 Gürültü Gerçek Kablosuz Stereo IEMs Amazon.com.tr
Aliexpress fiyatından daha ucuza geliyor.

Çok iyiymiş ben Türkiye'de yoktur diye düşünmüştüm.

Peki bu kulaklığı diğer modellerden ayıran nedir? Türkiye piyasasında hangi cihaza denk diyebiliriz?

981₺ ediyor, nays kullansak daha da inecektir.

Peki bu kulaklığı diğer modellerden ayıran nedir? Türkiye piyasasında hangi cihaza denk diyebiliriz?

Yapan kişiler ses konusunda uzman adamlar. Çok doğal bir ekolayzır tepki grafiği, fiyatına göre kaliteli bir ses sürücüsü var. 2000TL civarındaki kulaklıklarla benzer performans veriyor çoğu kişiye göre ben denemediğim için net bir model veremiyorum. Sizin attığınız modelden iyi olduğu kesin ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı