Spider-Man 2 gayri resmi PC portu bu ay ilk sürümü yayınlandı

ErenY

Kilopat
Insomniac şirketinin verilerinin sızdırılmasından sonra bazı gruplar tarafından geliştirilmeye başlanan gayri resmi PC Portu Brezilya'lı bir ekip tarafından kullanıcılara açık olan ilk sürümü yayınlandı. Hala sorunlu olsa da geliştiren ekip bunları çözüp daha temiz bir sürüm yayımlamak için çalışmalara devam ediyor. İnternete bir sürü oynanış videosu düşmeye başladı bile. İndirmek isteyenler için burada paylaşamam ama internette 5 dakikalık bir araştırma sonucunda rahatlıkla bulabilirsiniz.
Ekip tarafından belirtilen sistem gereksinimleri:

SM2_BRL_100_RELEASE_SYSSPECS.png

V0.9'dan oynanış videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

V1.0 (Geliştiriliyor) oynanış videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim önerim ise çok temiz bir sürüm çıkana kadar elinizi sürmemeniz. Hala FPS sorunları devam ediyor ve dokuların çoğu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son dosya boyutu 250GB idi. Eğer dosya boyutunu da hallettilerse indirip deneyebilirim. Onun dışında sistem gereksinimlerini hazırlayan ekip Sony'den daha akıllıymış. Sony hâla daha önerilen sistem gereksinimlerine daha önce hiç var olmamış kartları yazıyor.

En son dosya boyutu 250GB idi. Eğer dosya boyutunu da hallettilerse indirip deneyebilirim. Onun dışında sistem gereksinimlerini hazırlayan ekip Sony'den daha akıllıymış. Sony hâla daha önerilen sistem gereksinimlerine daha önce hiç var olmamış kartları yazıyor.
256 GB civarı hala dosya boyutu. V1 ile düşerse güncellerim.

Evet dediğin gibiymiş 100 GB'dan 252 gb çıkıyormuş ben iptal ediyorum :D.
Oyunu kurma işi bitene kadar en az 352GB alan lazım olacak üstüne daha tamamlanmadığı için yeni sürüm geldiğinden yine yüksek boyutlu dosya indirmekle uğraşılacak. SP2'ye aşırı aç olup PS5 almak istemeyen biri hariç uğraşmaya değmez şu hâliyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı