Spider-Man Movie oyunu çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

tony satar

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
Amd Ryzen 7
Arkadaşlar yardım edin, Spider-Man Movie oyunu çalışmıyor. Bilmiyorum, eski oyun napacaksın diyeceksiniz ama bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Kötü de olsa oyun daha önce açılıyordu hex editörle internetteki geniş ekran yapma ayarlarını denedim ve oyun bir daha açılmadı. exe dosyasına basınca siyah ekran gidip geliyor, biraz bekleyip masaüstüne atıyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamaya sağ tıklayın "Özellikler" basın "Uyumluluk" sekmesine gelin, bütün uyumluluk modlarını deneyip her denemede uygulamayı yönetici olarak çalıştırın. Hiç olmuyorsa yapacak birşey yok galiba.

Uygulamaya sağ tıklayın "Özellikler" basın "Uyumluluk" sekmesine gelin, bütün uyumluluk modlarını deneyip her denemede uygulamayı yönetici olarak çalıştırın. Hiç olmuyorsa yapacak birşey yok galiba.
önce çaılşmıştı ilk yüklediğimde oyun oyunda sıkıntı yok çünkü kuzenimin bilgisayarına yükledim çalıştı acaba bilgisayarın içindeki oyunla alakalı bir ayarı mı değiştirdim yanlışilıkla

onu denedim ama bir şekilde oyun için olan ayarları bozdum galiba açılmıyor hangi ayarı bozduğumu bilsem düzeltebilirim ama bilemiyorum hex editor programını bilgisayardaki tüm parçalarını silip yaptıklarımı geri alırsam belki düzelir
Belgeler klasöründe oyun klasörü (varsa) silin, daha sonra ise oyunu silin tekrardan indirin. Belgelerde oyun ile alakalı bir dosya yoksa, bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı