Spor salonundan çekinmek

Tek başına yeni spora başlayan herkesin ister istemez böyle düşünceleri olabiliyor ama böyle bir şey yok. Sen kulaklığını takıp spora yapmana bak zaten ister istemez birileriyle iletişime geçiyorsun, sohbet ediyorsun. Ben mejvur olarak 4kere spor salonu değiştirdim hepsinde tanıştığım ve sosyal medyadan takipleştiğim kişiler oldu.

Gittim salona 1.30 saat falan herkes biribirine yardım ediyor ama bayağı yorucuymuş ben çok güçsüzmüşüm onu fark ettim

Bi gaza geldim

Gittim salona 1.30 saat falan herkes biribirine yardım ediyor ama bayağı yorucuymuş ben çok güçsüzmüşüm onu fark ettim

Bir gaza geldim

Zaten yeni başladıysan fullbody hafif ağırlık 3x12 falan başlaman mantıklı olur. Eğer çok ağır girersen vücudun hemen hamlar ve çok fazla yorulursun.

Zaten yeni başladıysan fullbody hafif ağırlık 3x12 falan başlaman mantıklı olur. Eğer çok ağır girersen vücudun hemen hamlar ve çok fazla yorulursun.
Ben daha fazla yapıcaktım hoca eve git dedi yaparsan her yerin ağrır dedi

Ben daha fazla yapıcaktım hoca eve git dedi yaparsan her yerin ağrı

15 tekrar 4 set yapıyorum

Ben daha fazla yapacaktım hoca eve git dedi yaparsan her yerin ağrır dedi

15 tekrar 4 set yapıyorum

Hafif olarak girdiysen 4x15 girmek ideal olan fakat yeni başladığın için söyledim bu set sayısını.

Yeni konular

Geri
Yukarı