Spor yaparak gerçekten kilo verilebilir mi?

Verirsiniz hocam inanın hamur ve şekeri kestiğiniz için bile en az 5 kg gider kardiyoyu bırakmazsa.

2 aydır spordayım. 2 kilo aldım. Ama göbeğim eridi gibi biraz. Şeker nadiren alıyorum, tam kesmedim. Çok şekerli içecek içiyordum. Ayrana çevirmeye çalışıyorum içeceği. 3 4 kilo versem yeter bana.

Günde 2 öğün yemeni ve biraz aç gezmeni tavsiye ederim. Benim de kilo problemlerim vardı elinden geliyorsa şeker ve karb komple kes.(sadece kilo verme önerisi spor için değil.)Ve 2.5 3 lt su içersen çok rahat verirsin.

Ara sıra atıştırmalık olmaz mı ki, nesquik gibi. Sabahları yiyorum bazen. Günde 1 saate yakın kardio yapıyorum.

2 aydır spordayım. 2 kilo aldım. Ama göbeğim eridi gibi biraz. Şeker nadiren alıyorum, tam kesmedim. Çok şekerli içecek içiyordum. Ayrana çevirmeye çalışıyorum içeceği. 3 4 kilo versem yeter bana.
hocam dediğim gibi deneyimlerim bunlar ben hala arada döner kola falan içiyorum ama dediğim gibi hamuru ve şekeri kesin veya yapabildiğiniz kadar yememeye calısın günlük 3-4 litre su için ben kreatinden dolayı fazla içiyorum o ayrı ama size yeterli olur net kilo verirsiniz 3 ayda 5 kg

Hocam dediğim gibi deneyimlerim bunlar ben hala arada döner kola falan içiyorum ama dediğim gibi hamuru ve şekeri kesin veya yapabildiğiniz kadar yememeye calısın günlük 3-4 litre su için ben kreatinden dolayı fazla içiyorum o ayrı ama size yeterli olur net kilo verirsiniz 3 ayda 5 kg.

Hoca su iç diyor. Arkadaş(salon da çalışıyor) tavuk pilav vb ye bir şey olmaz diyor. Kararsız kaldım. Su içmek de problem ama .ben su konusunda biraz garibim . Su içmiyordum nerdeyse hiç yeni yeni başladım .

Hoca su iç diyor. Arkadaş(salon da çalışıyor) tavuk pilav vb ye bir şey olmaz diyor. Kararsız kaldım. Su içmek de problem ama .ben su konusunda biraz garibim . Su içmiyordum nerdeyse hiç yeni yeni başladım .
su çok önemli bence vucutta zaten çok lazım günde en az 2 litre iç hocam tavuk pilav sorun olmaz kilo verirsiniz

Hoca su iç diyor. Arkadaş(salon da çalışıyor) tavuk pilav vb ye bir şey olmaz diyor. Kararsız kaldım. Su içmek de problem ama. Ben su konusunda biraz garibim. Su içmiyordum neredeyse hiç yeni yeni başladım.

Hocam ne kadar su içerseniz o kadar ödem atarsınız. Su içmek önemli bir de şeker kesin 10 numara dayayın kahveyi üstüne bakam acıkıyonuz mu?

Bol protein, düşük karbonhidrat, 0 yağ, bol su tüketimi, spor = sarkma, kas kaybı vb. sorunlar yaşamadan kilo vermek.

2 tabak tavuk pilav yedim mesela. Karbonhidrat fazla mı oldu.

Su çok önemli bence vucutta zaten çok lazım günde en az 2 litre iç hocam tavuk pilav sorun olmaz kilo verirsiniz.

Tamamdıe teşekkürler. En çok tavuk yemekleri yiyorum. Ama nesquik de tüketiyorun bazen. Aklıma takıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı