Spor yaparken nasıl beslenilmeli?

Bütçenizi bilmiyorum ama benim yıllardır kullandığım markalar.

bunlar ortalama size ne kadr gün yetiyor ve haflık antrenmanınız nedir
bütçem 1k

bunlar ortalama size ne kadr gün yetiyor ve haflık antrenmanınız nedir
bütçem 1k
Hafta 5 gün antrenman yapıyorum. 2 ölçek antrenman önce ve sonra 2 ay kadar gidiyor. Ağır antrenman yapmıyorsanız size antrenman sonra 1 ölçek yeterli. Buda size 3 ay kadar felan gider.
Eskiden bunlar ucuzdu çok marka vardı piyasada şimdi markaların çoğu tr de yok.

Hafta 5 gün antrenman yapıyorum. 2 ölçek antrenman önce ve sonra 2 ay kadar gidiyor. Ağır antrenman yapmıyorsanız size antrenman sonra 1 ölçek yeterli. Buda size 3 ay kadar felan gider.
Eskiden bunlar ucuzdu çok marka vardı piyasada şimdi markaların çoğu tr de yok.
evet ya piyasa çok hareketli olduğu için bence çekildiler 700gr supplement haftada 6 gün antrenmandan sonra 1 ölçek ne kadar süre gider sizce

genellikle sabahlar ı2 yumurta peynir vs tüketirim öğlen kursda birşey yemem çünkü dışarı yemeği sevmem akşam evde çorba salaat plav makarna vs antrenman esnasında su tüketirim antrenmandan sonra yatarım :D
Piyasa şartlarında spor yapmakda maliyetli oldu eskiden aldıklarımı şuan alamıyorum. Beslenmeniz dediniz gibiyse protein anlamadınız için ağır kilo ile çalışmayın.
3 tane atmışsınız bunların hangisi daha iyi?
Ben weider kullanıyorum diğerlerine göre ek içeriği daha fazla.

Piyasa şartlarında spor yapmakda maliyetli oldu eskiden aldıklarımı şuan alamıyorum. Beslenmeniz dediniz gibiyse protein anlamadınız için ağır kilo ile çalışmayın.

Ben weider kullanıyorum diğerlerine göre ek içeriği daha fazla.
evet ağır kilo çalışmıyorum galiba protein eksikliğinden dolayı kreatin almak mantıklı protein oranı fazla

Geri
Yukarı