Spora gitme hevesi olmadığı için başlanılamıyor

onurxsy

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar, (atığım ZMA'na görenler için) arkadaşlar ben LGS döneminde kendimi spora yazdırdım ve hiç gitmedim. Ailem de bu yüzden bana kırıklardı, ardından bir arkadaşım ile ailemi konuşturdun ve 9.sınıfta kendimi yeniden spora başlatın ben 15 yaşında 176 boyunda 96 kiloyum göğüslerim var (erkeğim) spora gitme hevesim yok.

O arkadaş gitmeyi kesti o gitmeyince ben de gitmeyi bıraktım ve bu durumdan rahatsızım ama yine de gitmiyorum, nasıl başlayabilirim? Önerebileceğiniz hareketler vb. şeyler var mı? Okul çıkışları gitmek mi daha mantıklı yoksa eve geldikten sonra evden gitmek mi? Okuldan 3.40 çıkıyorum 4.10 gibi solanda oluyorum, eve gidip gidersem eğer 5 gibi salonda olurum. Bir de yemek olayını nasıl yapmalıyım?

Öncelikle iyi akşamlar, (atığım ZMA'na görenler için) arkadaşlar ben LGS döneminde kendimi spora yazdırdım ve hiç gitmedim. Ailem de bu yüzden bana kırıklardı, ardından bir arkadaşım ile ailemi konuşturdun ve 9.sınıfta kendimi yeniden spora başlatın ben 15 yaşında 176 boyunda 96 kiloyum göğüslerim var (erkeğim) spora gitme hevesim yok.

O arkadaş gitmeyi kesti o gitmeyince ben de gitmeyi bıraktım ve bu durumdan rahatsızım ama yine de gitmiyorum, nasıl başlayabilirim? Önerebileceğiniz hareketler vb. şeyler var mı? Okul çıkışları gitmek mi daha mantıklı yoksa eve geldikten sonra evden gitmek mi? Okuldan 3.40 çıkıyorum 4.10 gibi solanda oluyorum, eve gidip gidersem eğer 5 gibi salonda olurum. Bir de yemek olayını nasıl yapmalıyım?
Tek başına da yapabilirsin. Kararlılık lazım.

Bana sorarsan spor salonunda tek başına kulaklığınla spor yapmak daha iyi. Emin ol spor salonunda kimse senin göğüslerine bakıp gülmez. Oraya senin gibi giden onlarca kişi var. Daha yaş olarak küçüksün, bunu düzeltmek için şimdi başlamazsan hep böyle utanmak zorunda kalabilirsin.

Okul çıkışları gitmek mi daha mantıklı yoksa eve geldikten sonra evden gitmek mi? Okuldan 3.40 çıkıyorum 4.10 gibi solanda oluyorum, eve gidip gidersem eğer 5 gibi salonda olurum. Bir de yemek olayını nasıl yapmalıyım?
Kilo vermek için gideceğin için okul çıkışı en yakın marketten form kraker al ye öyle git.

Geri
Yukarı