Spora gitmeyince kendimi suçlu hissediyorum

2 gün gezideydim yani spora gidemedim. Ama gezideyken bile bu aklımdan çıkmadı ve beni yiyip bitirdi. Bu durumu engelleme yolu var mı?

Odada boş kaldığın zaman vücut ağırlığınla miniworkoutlar yap bu hisse sahip olman çok iyi.
Onu kaybetme :)

Vücut geliştirmeci değilseniz çok önemli değil sağlık amacıyla yaptığınızı düşünün çok kafaya takmazsınız. Haftada 3 gün spor ideal fazlası şart değil. Benim 1 ay ara verdiğim olmuştu kamplar işler vs. derken gidememiştim.

2 gün gezideydim yani spora gidemedim. Ama gezideyken bile bu aklımdan çıkmadı ve beni yiyip bitirdi. Bu durumu engelleme yolu var mı?
Tebrikler, bağımlısı oldun. 👍

Vücut geliştirmeci değilseniz çok önemli değil sağlık amacıyla yaptığınızı düşünün çok kafaya takmazsınız. Haftada 3 gün spor ideal fazlası şart değil. Benim 1 ay ara verdiğim olmuştu kamplar işler vs. derken gidememiştim.
Çok önemli olabilir arkadaş için, fiziğini önemsiyor olabilir. Zamanın olsa haftada 6 ideal derim ama mâlesef dersiydi, etütüydü derken 3 oluyor.

Sağlık amacıyla sporu çoktan geçtim. Aldığım harçlıklarla takviye, tavuk falan alıyorum. 5-6 gün gitmek lazım hocam bir de.

Geri
Yukarı