Spotify'da Premium üyelik nasıl normale çevirilir ?

Arda06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Spotify 30 günlük ücretsiz premium üyeliğini kullanıyorum ve bitmesine yaklaşık 10 gün var. Eyer çıkarmaz isem yenileyecek ve 10 TL ödeme yapmak zorunda kalacağım. Açıkcası araştırdım fakat çok birşey anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?

Hemen ödeme alınmayacak. 30 gün bitmeden denemeyi iptal edersen, hiç ödeme alınmayacak (Denemeyi iptal etmek için https://www.spotify.com/account/subscription/?_ga=1.224442451.897699039.1408368873 Üyelik sayfasındaki "Üyeliğini yönet"e git). Deneme 30 günü geçerse Spotify Premium üyeliğin başlayacak. Seçmiş olduğun ödeme yöntemiyle iptal etmeye karar verene kadar her ay ödeme alınacak. Spotify Premium'u çok seveceğine eminiz!
Alıntıdır: Daha fazla bilgi edin/Genel Sorular - Spotify .

Hemen ödeme alınmayacak. 30 gün bitmeden denemeyi iptal edersen, hiç ödeme alınmayacak (Denemeyi iptal etmek için https://www.spotify.com/account/subscription/?_ga=1.224442451.897699039.1408368873 Üyelik sayfasındaki "Üyeliğini yönet"e git). Deneme 30 günü geçerse Spotify Premium üyeliğin başlayacak. Seçmiş olduğun ödeme yöntemiyle iptal etmeye karar verene kadar her ay ödeme alınacak. Spotify Premium'u çok seveceğine eminiz!
Alıntıdır: Daha fazla bilgi edin/Genel Sorular - Spotify .
Çok teşekür ederim.

Merhaba,
Ben de az önce spotify a üye oldum ve yanlışlıkla 1 haftalik premium deneme süresini aktiflestirdim. Bu bir hafta bittikten sonra ücret alınacak mi bilmiyorum..uyeligimi nasıl iptal edebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bir de şu var üyelik sayfasına girdim ama söyle bir fotoğraf çıkıyor bu üye olmadığım anlamına mj geliyor anlamadım

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-07-04-05-44-48.png
    Screenshot_2015-07-04-05-44-48.png
    73,3 KB · Görüntüleme: 1.959
Merhaba,
Ben de az önce spotify a üye oldum ve yanlışlıkla 1 haftalik premium deneme süresini aktiflestirdim. Bu bir hafta bittikten sonra ücret alınacak mi bilmiyorum..uyeligimi nasıl iptal edebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bir de şu var üyelik sayfasına girdim ama söyle bir fotoğraf çıkıyor bu üye olmadığım anlamına mj geliyor anlamadım
Spotify normal üyelik ile Premium üyeliği birbirinden bağımsız gibi gösteriyor. Orda yazan "Üye Ol" yazan kısım premium üye olma anlamında.

Bende yanlışlıkla 7 günlük ucretsiz denemeyi tikladim bu sure dolunca benden ucret alinacakmi?herhangi bi bilgi vermedim ama telefondan tl alinmasindan korkuyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı