SSD aygıtını çıkar

nazmiokden

Hectopat
Yer
Sakarya/Adapazarı
Daha fazla  
Meslek
Kasiyer(Ekomini)
Bilgisayarıma yeni format attım ve sağ altta bu çıkıyor, herhangi bir sorun yaratır mı?

1543874492208.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız bu sorun çok mide bulandırıcı. Ben de sistem toplayacağım bugün. Böyle bir şeyle karşılaşmak istemem. Yerel Disk D ve C olarak ikisi de orada gözüküyor. Saçma ve ilk defa gördüğüm bir durum. Bunun önüne nasıl geçeriz? Sisteme bu diskleri nasıl dahili olarak tanıtırız?

Yalnız bu sorun çok mide bulandırıcı. Ben de sistem toplayacağım bugün. Böyle bir şeyle karşılaşmak istemem. Yerel Disk D ve C olarak ikisi de orada gözüküyor. Saçma ve ilk defa gördüğüm bir durum. Bunun önüne nasıl geçeriz? Sisteme bu diskleri nasıl dahili olarak tanıtırız?
Hayırlı olsun şimdiden ne toplayacaksınız?

Teşekkürler :)
Kara cuma indirimleri ile imzamdaki sistemi topladım. Bugün son kargo olan kesintisiz güç kaynağını da kargodan teslim alıp sistemi toplamayı düşünüyorum.
Sistemin gayet güzel duruyor. James donkey monitörünüzde ölü pixel veya herhangi bir hata var mı?

Kaça kapattınız?
Sistem bileşenleri monitör dahil 5007 lira.
Kasa fanları, macun ve kablo dönüştürücüler falan 100 lira.
Kesintisiz güç kaynağı 255 lira.
Sistemin gayet güzel duruyor. James donkey monitörünüzde ölü pixel veya herhangi bir hata var mı?
Henüz sistemi toplamadım. Fakat eski bir laptop HDMI çıkışıyla kabaca bir test yaptım. Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorum. Bu akşam sistem çalışır hale gelecek inşallah.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı