SSD bilgisayarda gözükmüyor

Rotz.exe

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
FURY 128GB
Anakart
MSI B350 Tomahawk
Format atacağım sırada Windows'u hatalar yüzünden SSD'ye kuramadım. Ben de Windows'u hard disk'e kurdum. Şu an SSD'yi görmesi için uğraşıyorum ama çözemedim. Ne yapmam lazım?

Disk yönetiminde diski başlatmaya çalışıyorum. Bu hatayı veriyor.

1714939496774.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atacağım sırada Windows'u hatalar yüzünden SSD'ye kuramadım. Ben de Windows'u hard Disk'e kurdum. Şu an SSD'yi görmesi için uğraşıyorum ama çözemedim. Ne yapmam lazım?

Disk yönetiminde diski başlatmaya çalışıyorum. Bu hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 2188042

Bir harf veri yolu tanımlamadığın için bu hatayı verebilir yukarıdaki arkadaşın verdiği linkteki çözümü deneyebilirsin.

Dış kaynak olarak buldum bir şeyler umarım yasak değildir bir göz atabilirsin.

Hocam bunlara ben de baktım fakat bunların bana hiçbir faydası yok. Sizin bahsettiğiniz diskin sistemde gözüküpte hata vermesi. Benim SSD sistemde gözükmüyor. Bu yüzden CMD'den chkdsk komutunu uygulayamam. Disk yönetiminden diski başlatamadığım için harfte atayamam.

Yaşadığınız duruma üzüldüm. Çıkartıp takmayı denediniz mi? Bir umut belki düzelir.

Yaşadığınız duruma üzüldüm. Çıkartıp takmayı denediniz mi? Bir umut belki düzelir.

Defalarca denedim. Bir ara çıkart tak yaptığımda bile sistem görmüyordu. Şu an görüyor ama başlatamıyorum. Çöpe atacağım herhalde. Yahu neysede hard disk'e yıllar sonra dönmek çok üzücü. Sistem çok hantal çalışıyor.

Hocam bir de USB ile Windows ISO'sunu açıp orada CMD ile dene.
Format kurulum ekranında diyorsan onu da denedim. Orada cmd ile komutları uyguladım, çıkart tak yaptım. BIOS'dan UEFI+LEGACY ayarını UEFI olarak değiştirip tekrar aynı yöntemleri denedim ama ne fayda sorun yine devam etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı