SSD Kopyalama Hızı Yavaş

Yukarıda Belirttiğim gibi Anakartım. Asus Sata3 Destekli Ahcı moda nasıl alacam?

Bios yeni güncelledim. işletim sistemim Windows 7 64 bit Windows 8 Alışamadım bi türlü.

SSD' den tam performans almak için kurmalısın, hatayı sen başta yapmışsın, en geç 1 hafta içinde alışırsın. SSD'nin firmware güncellemesi varmı kontrol edermisin ? Sistemin intel ise intel chipset kur.

Şimdi Bios girdiğim zaman Advanced modda. Ahcı modda gözüküyor ama sataya bağlı SSD görünmüyor neden acaba ?

Ssd şu anda en güncel durumda. Asus sitesinden en son driver indiriyorum şimdi yükleme sonunda gelişmeleri aktarırım size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Firmware güncelleştirmesi var mı baktın mı ? İşlemci intel ise chipset kurdun mu ?

Bütün güncellemeler kuruldu. İşlemcim amd chipste kurulu. Sata girişinde bios ssd görünmüyor.

Hocam daha önce kurdum. Windows 8 ama çok hata veriyor ben online oyun oynayan birisiyim hep sıkıntılı yani. Sıcak bakmıyorum Windows 8'e.

Valla ben Samsung 120 GB 840 evo SSD aldım ve senin sorununla aynısı bende de vardı. Her şey günceldi ve sata 3'te takılı W8 yüklüydü. HDD gibi çalışıyordu servise gönderdim yenisini gönderdiler. Yeni kurdum bakalım bu nasıl.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı