SSD kullanıcı profilini silindi

Alurex

Femtopat
Daha fazla  
SSD'den gereksiz dosyaları silerken sinirlendim ve kullanıcı profili dahil olmak üzere her şeyi sildim. (Windows dosyaları da silinmiş olabilir)

Bilgisayarımda şifre var ve kapatıp tekrar açtığımda şifreyi tekrar girmek istediğimde kullanıcı profili hizmeti hizmeti oturum açamadı yazısı karşıma çıkıyor ve sürekli bu şekilde.
Ardından bayağı bir video vesaire izledim ama bulamadım.

En son mavi ekrandan bilgisayarı tamamen sıfırladım ama hala şifre istiyor ve girdiğimde kullanıcı profili olmadığı için girilmiyor.

Dosya Ekleri

• bca22e8f-d70f-48d5-ae28-b0957be64967.jpg
    bca22e8f-d70f-48d5-ae28-b0957be64967.jpg
    134,7 KB · Görüntüleme: 23
SSD'den gereksiz dosyaları silerken sinirlendim ve kullanıcı profili dahil olmak üzere her şeyi sildim. (Windows dosyaları da silinmiş olabilir)

Bilgisayarımda şifre var ve kapatıp tekrar açtığımda şifreyi tekrar girmek istediğimde kullanıcı profili hizmeti hizmeti oturum açamadı yazısı karşıma çıkıyor ve sürekli bu şekilde.
Ardından bayağı bir video vesaire izledim ama bulamadım.

En son mavi ekrandan bilgisayarı tamamen sıfırladım ama hala şifre istiyor ve girdiğimde kullanıcı profili olmadığı için girilmiyor.

Sıfırdan format at.

Oturum açma ekranındasın ya sağ altta PC'yi kapat ayarı falan var oradan yeniden başlata bas sonra Shift tuşuna basılı tut sorun gider yeri açılacak güvenli modda açmayı dene olmazsa tekrar o kısma gir sifirlamayi dene oradan recovery bölümü silinmediyse tabii oda olmazsa USB ile format atmak gerekir.

Yardımcı olurmusun

Oturum açma ekranı açıkken Güç Seçenekleri tuşuna tıklayın SHIFT tuşuna basılı tutarken Yeniden Başlat tuşuna tıklayıp dediği gibi bekleyin.

Gelişmiş Seçenekler > Komut İstemi yönergesi ile Komut İstemini açın.
Şunları yazın(sırasıyla):

C:

cd %SystemRoot%\System32

%SystemRoot%\system32\cmd.exe

net user kurtar 1234 /add

net localgroup administrators kurtar /add

X tuşuyla pencereyi kapatın ve cihazı kapatın. (Kişisel Bilgisayarınızı Kapatın tuşu)
Sonra tekrar açın ve kurtar diye bir hesap oluşmuş şekilde sizi karşılayacaktır.

kurtar hesabına girin. Şifre: 1234

Gerekli dosyaları yedekleyin ve format atma USB'si ile format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı