SSD'yi Kullanamıyorum (çözüldü)

uur2139

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün Kingston v300 120gb ssd aldım. bilgisayara sata 1'e taktım, bilgisayar ssd'yi görüyor hatta HD Tune ile benchmark bile yaptım. Bios'da da görünüyor ama bilgisayarımda C-D-E'nin yanında göremiyorum dosya yüklüyemiyorum yani . İlla Windows'u ssdye mi yüklemem lazım ?

Bilgisayarım klasöründen ss ekte,ssd görünmüyor. Sata 4'e takmıştım ilk önce sonra forumlarda 1 e takın diye okumuştum, 2 sindede aynı sonuç. Sata 3'e takarsam birşey farkedermi ginede ?

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    24 KB · Görüntüleme: 411
Son düzenleyen: Moderatör:
Biçimlendirilmemiş diskleri "Bilgisayarım" klasöründe göremezsiniz. Bilgisayarım'a sağ tıklayıp "yönet" sonra da disk yönetimi kısmından SSD yi biçimlendirin. Sonrasında "Bilgisayarım" altında görebilirsiniz.

Biçimlendirilmemiş diskleri "Bilgisayarım" klasöründe göremezsiniz. Bilgisayarım'a sağ tıklayıp "yönet" sonra da disk yönetimi kısmından SSD yi biçimlendirin. Sonrasında "Bilgisayarım" altında görebilirsiniz.
Biçimlendir seçeneği görünmüyor :\

Arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için, Yeni basit birim den biçimlendirdim. Sorun çözüldü. Tekrar teşekkürler.

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 591
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı