SSN Creatine alınır mı?

yabadabadu035

Hectopat
Daha fazla  

Bu ürün alınır mı? Arkadaşlar güzel bir creatin midir?

Hata filan yapmıyor. Genlerinde varsa dökülmesi hızlanacaktır sadece, o da kendinin bileceği iş. Dökülürse bırakır veya bırakmaz. Dediğim gibi kendi kararı.

45 50 yaşlarında açılacak şakaklarını gencecik yaşında açıyor en iyi ihtimalle. Yani bu creatini kullanıp saçını kurtarabilen görmedim. Güç için yapıyorsa bu sporu kendi kararı ama estetik içinse kesinlikle bulaşma.

45 50 yaşlarında açılacak şakaklarını gencecik yaşında açıyor en iyi ihtimalle. Yani bu creatini kullanıp saçını kurtarabilen görmedim. Güç için yapıyorsa bu sporu kendi kararı ama estetik içinse kesinlikle bulaşma.
Ben de diyorum ki döküldüğünü hisseder zaten, o zamandan sonra bırakıp bırakmamak onun kararı. Saçlarını seviyorsa bırakır, ayrıca saçını kurtarabilen görmedim demişsin. Bu tamamen senin genlerine bağlı dediğim gibi, zaten dökülecekse daha erken dökülür sadece.

Ne alakası var genetikte dökülme yoksa gram bir şey yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı