Çözüldü Stardew Valley sandık nasıl kilitlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşımla oynuyorum ve bakırlarımı arakladı. Daha gelişmemişken öğreneyim diyorum şu sandık saklama işini.

Çözüm
Peki modu Co-op da oynayabiliyor muyuz sorunsuz çünkü arkadaşım şu anda bile durduk yere oyunda atılıyor.

Bir de nasıl 2 farklı çiftlik açabilirim hep yan yana başlıyoruz sadece paraları ayırabiliyorum.

Peki modu Co-op da oynayabiliyor muyuz sorunsuz çünkü arkadaşım şu anda bile durduk yere oyunda atılıyor.

Bir de nasıl 2 farklı çiftlik açabilirim hep yan yana başlıyoruz sadece paraları ayırabiliyorum.
Evet Co-op olsada modla oynayabilirsiniz. 2 Çiftlik için oyunu kurarken başlangıç barakalarının sayısını arttırman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet Co-op olsa da modla oynayabilirsiniz. 2 çiftlik için oyunu kurarken başlangıç barakalarının sayısını arttırman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir yerden okuduğum kadarı ile 1 kulübe ile başlayıp sonradan başka yere kendi kulübemizi kurabiliyormuşuz diye biliyorum ama ne kadar doğru bilmem?

Evet Co-op olsa da modla oynayabilirsiniz. 2 çiftlik için oyunu kurarken başlangıç barakalarının sayısını arttırman gerek.

Yaptık bende oldu fakat arkadaşımda olmadı indirilmedi diyor lakin inik?

Son düzenleme:
Modları kurdu zaten hatta ben kendi mod dosyamı attım direk ona sonra SAMPİ filan indirdim fakat olmuyor hem şehre inerken oyundan atıyor hem de oyun başı hata veriyor locked chest not installed diye.
Modun multiplayer uyumluluğunu araştır o zaman. Başka yoluda yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı