Starfield DLSS 3 + frame generation yükleme rehberi

NoMatterWha

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Starfield hayranları için harika bir gelişme paylaşmak istiyorum! Oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak ve FPS'yi ikiye katlamak için bu DLSS modunu kesinlikle denemelisiniz. Oyununuzu daha akıcı ve canlı hale getirecek bu moda nasıl sahip olabileceğinizi öğrenmek için sizler için rehber hazırladım. Sormak istediğiniz bir şey olursa çekinmeden sorun. İyi oyunlar!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Starfield hayranları için harika bir gelişme paylaşmak istiyorum! Oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak ve FPS'yi ikiye katlamak için bu DLSS modunu kesinlikle denemelisiniz. Oyununuzu daha akıcı ve canlı hale getirecek bu moda nasıl sahip olabileceğinizi öğrenmek için sizler için rehber hazırladım. Sormak istediğiniz bir şey olursa çekinmeden sorun. İyi oyunlar!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ertesi gün dava yer bunu yapanlar, AMD bunun için para bile ödemiştir Starfield'a. Dikkatli olun.

Hocam Game Pass üzerinden oyunu oynuyorum bu modu kurabilir miyim Game Pass uyumlu mudur?

Evet aynı şekilde kurabilirsiniz. Dosyaları gerekli yerlere attığınıza emin olun yeterlidir. Dikkat etmeniz gereken tek şey ise nexus mod üzerinden indirmemiz gereken dosyada Xbox olanı seçmeniz gerekmektedir.

Elinize sağlık.

Geri
Yukarı