Starfield hakkındaki düsünceleriniz?

Benım fıkırım oyun bellı bıryerden sonra ozgurluk tanıdıgı zaman gerçekten haz alıyorsunuz ilk 2 3 saat oyunda geçmedi evet ama sonradan muthıs haz verdı oyun bana, eğer puan verecek olsaydım 10/7lik bir puan verirdim 3 puan;
-Animasyon kalitesi alt seviyede
-Yaptığımız secimler oyunun kaderını değiştirmeyen türde
-Oyun adına bahsedilen Roleplay'in oyunda karşımıza nadiren çıkması (görevlerde bu olanakların az sağlanması) gibi sebepler olabilir

Dürüst olmak gerekirse çeşitliliği bir kenara bırakırsak çok sevdiğim bir oyun değil, Kötü yapay zeka, uzun süren loadscreen'ler, kötü optimizasyon, hikaye ile RPG evreninin birbiri ile karışıp gitmesi vesaire vesaire. Kesinlikle daha iyisi olabilirdi.

Uzay simülasyonu beklesen elde kalır. Aksiyonu, vuruş hissi yine kötü. Grafiklere göre kötü optimizasyon. Gereksiz fazla yükleme ekranı. Çağının gerisinde kalmış bir RPG. Her yerden yeni bir olay çıkması dışında kötü bir oyun. Ama tek iyi yaptığı şeyin bu olmaması lazım. Bunu zaten iyi yapıyordun Skyrim'de Oblivion'da morrowindde. Üzerine koyması lazımdı. BG3 sonrası oynanınca mimikler yüz detayları da çok çok kötü geliyor.
Konu dışı ama morrowind, oblivion ve skyrim aldım. Skyrimin grafikten çok hikaye oyunu olduğunu duydum ve sistemimden dolayı low ayarlarda oynayacağım :( Asıl sorum şu, hikaye nasıl seride?

Yapay zeka sınıfta kalıyor. Grafik için lafım yok çünkü 80 yaşındaki nineye makyaj yapsan anca o kadar güzel olur.

Fast travel konusunda bile bir Mass Effect kadar olamamışlar.

Aşırı beklenti ile gelip sönen bir oyun. Aşırı yükleme ekranları var ve sürekli Fast travel olayları var.

Grafikleri iyi gözükse bile düşük grafik kalitesinde böyle garip gözüken oyun ilk defa görüyorum. Grafikler düşmüyor oyun sanki pastel boya gibi değişik bir hal alıyor.

Performans sorunları halice zaten.

Konu dışı ama morrowind, oblivion ve Skyrim aldım. Skyrim'in grafikten çok hikaye oyunu olduğunu duydum ve sistemimden dolayı Low ayarlarda oynayacağım :( Asıl sorum şu, hikaye nasıl seride?

Klasik Bethesda oyunu kankacım güzel bana kalırsa

Son yıllarda en çok beklenen ama en çok balon çıkan oyun bana göre, oyun 2015-2016 zamanında çıkmış gibi duruyor, ona rağmen loading ekranları, Fast travel çok fazla, uzayda serbest olamıyorsunuz, optimizasyon zaten berbat ötesi berbat, grafikleri kötü, bitiremediğim için hikayesi hakkında yorum yapamıyorum. Yani artık 2023 yılındayız bir oyun çıkıyorsa iyi yaptığı tek bir şey olmamalı, en azından öbür özellikler de vasatın üstü diyebileceğimiz seviyede olmalı.

Yapay zeka sınıfta kalıyor. Grafik için lafım yok çünkü 80 yaşındaki nineye makyaj yapsan anca o kadar güzel olur.

Fast travel konusunda bile bir Mass Effect kadar olamamışlar.

80 yasındaki nine detayı güzel :D

Yeni konular

Geri
Yukarı