"Starfield için Türkçe Dil Desteği" kampanyası 7000 imzaya ulaştı

Yargısız infaza başlandıysa, bilip bilmeden konuşmaya başlandıysa, ana konuyu desteklemek varken sözde desteklemek amacıyla ekstra konu açıp bunu bahanelerin ardında savunuluyorsa benim diyecek bir şeyim yok. Ben forumdaki böyle insanlardan çok yoruldum. Siz her 100 imza da yeni bir konu açabilirsiniz. Babamın forumu değil burası. Forum sahipleri düşünsen bir kategoride onlarca aynı konu olmasını.
Ben ilk defa konu açtım hedefine yaklaştığını belirtmek için.
Teknik olarak aynı konudan birden fazla olunca ikili konu cezasına giriyor. 7000 imzaya ulaştığını o konunun altında da belirtebilirsiniz yok ise de haber niteliğinde paylaşıp güncel durumu o konu üzerinden hep yineliyebilirsiniz.
Tamam ikili konuya giriyorsa raporlayın geçin, belirtmenize gerek yok.

Özellikle sektörü bilmeyen genç ve yeni oyuncuları umutlandırıyorlar sonra yine hüsran oluyor yazık gerçekten. Bu kaçıncı kampanya herhalde en az 50 büyük yapım oyun için böyle imza açılmıştır. Sonuç ne oldu hüsran. Öteki tarafta Larian gitti Baldur's Gate'e Türkçe yi yapıştırdı. Bethesda gibi Rockstar gibi her şeyleri para olan şirketlerden alt yazı falan beklemeyin.

Cuma gününe oyun çıkıyor, bu andan sonra dil eklemezler. Belki çok satış olursa sonraki paketlere.

İmza geldi diye dil eklemek firma, kaç kişinin aldığına bakar. Ülkenin yarısı Skyrim'i korsan oynamasaydı gelirdi büyük ihtimal.

Sonraki yamalarla eklenebilir. İmza geldi ve baskı yapıldı diye dil eklemek saçmaysa neden Korece ve Arapça dilleri yapılan kampanyalardan sonra eklendi. Ayrıca Türkiye'deki oyuncuların çoğu Xbox Game Pass üyesi.

Özellikle sektörü bilmeyen genç ve yeni oyuncuları umutlandırıyorlar sonra yine hüsran oluyor yazık gerçekten. Bu kaçıncı anket herhalde en az 50 büyük yapım oyun için böyle imza açılmıştır. Sonuç ne oldu hüsran. Öteki tarafta Larian gitti Baldur's Gate'e Türkçe yi yapıştırdı. Bethesda gibi Rockstar gibi her şeyleri para olan şirketlerden alt yazı falan beklemeyin.

Hocam isterseniz 7000 değil 7.000.000 tane imza toplayalım yine de umurlarında değiliz. Getirecek olan adam korece ve Arapça geldiğinda getirirdi.

Starfield'a resmi Türkçe dil desteği gelmesi için nur yıldırım tarafından change.org'ta açılan "turkish language Support for Starfield" kampanyası 7000 imzayı geçti ve hedefine çok yaklaştı. Korelilerin ve arapların yaptığı baskı işe yaramış, korece, Arapça dil desteğinin Starfield'a geleceği açıklanmıştı. Hala kampanyayı imzalamayan varsa vereceğim linkten imzalayabilir Starfield'a Türkçe dil desteği gelmesi için destekte bulunabilir.
Kampanya: Kampanyayı İmzala

Benim imzalamama vesile oldun teşekkürler.

Tüm Technopat bu kampanyaya katılmalı.

Yaparsa Microsoft yapar yoksa 50 bin imza da olsa Bethesda çok takmaz. Gezegende sağlam Türk karşıtlığı algısı var. Ben bununla barıştım artık İngilizce olsun yeter diyorum. Yarın onu da silerlerse yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı