Steam açılmıyor

emirow_

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
Steam şifresini ve doğrulama kodunu girdikten sonra ekte de gönderdiğim gibi bir bekleme oluyor ancak hiçbir türlü giriş yapmıyor. 2-3 saat beklememe rağmen bu ekranda takılıp kaldı. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• steamm.png
    steamm.png
    245,9 KB · Görüntüleme: 31
Steam Beta Update'e mi kayıtlısınız? Cihazı yeniden başlatmayı denediniz mi? Tarih, bölge ve saat doğru mu?
Evet kayıtlıyım çünkü giriş yaparken yeni ara yüzle giriyor ancak bu ekran çıkıyor ve girmiyor. Tarih, bölge ve saat doğru ve cihazı iki kez yeniden başlattım ancak sorun devam etti.

Evet kayıtlıyım çünkü giriş yaparken yeni ara yüzle giriyor ancak bu ekran çıkıyor ve girmiyor. Tarih, bölge ve saat doğru ve cihazı iki kez yeniden başlattım ancak sorun devam etti.
Ben de Beta'daydım ve bu arayüz güncellemesinden sonra giriş problemleri yaşamaya başlayınca Beta'dan çıkmak zorunda kaldım. Gün içerisinde tekrar giriş yapmayı deneyin, olmazsa Beta'dan çıkmak için silip yeniden yüklemeniz gerekebilir. Steam'i silmeden aynı konuma tekrardan yükleyerek bozuk dosyaları onarabilirsiniz.

Geri
Yukarı