Steam Ağına Bağlanılamıyor ve Sa-Mp Sunucu Bulmama Hatası

Biz de bazen karşılaşıyoruz Steam'de. Başka hesapla deneyince açılabiliyor. O yüzden yedek hesap bulunduruyoruz. Başka bir hesapla denediniz mi?

Evet denedim. Steam'e arada bir kafasına göre giriyor anlamış değilim. Fakat Sa-Mp sunucularını hala bulamıyorum. Güvenlik duvarını devre dışı bırakmayı, modemi sıfırlamayı da denedim fakat hala sorun çözülmedi.

Daha önce ben de aynı sorunu yaşamıştım... Yalnızca Steam'i kaldırıp PC'yi yeniden başlattıktan sonra Steam'i yeniden indirip önceki konumuna (Oyunları yeniden kurmamak için!) kurdum, sorun çözülmüştü. Bir deneyin isterseniz.

Aynı sorunu Google dns ile kullandığımda yaşadım, belli bir süre. Dns ayarlarımı otomatik yapıp, PC' yi yeniden başlattığımda sorun düzelmişti.

Bir de DNS ayarlarını değiştirip denemiş miydiniz ?

Ekleme: DNS konusunda öneri yapılmış, ben yazanakadar o arkadaş atmış mesajı.

Ekleme 2: Bu telefon beni birgün kalpten götürecek... Ya arkadaş benim yazdığım mesajları kafasına göre değiştiriyor. Bazen hatalı mesajımı fark etip 3-4 defa yeniden düzenlemek zorunda kalıyorum.:kızgın:

Son düzenleme:
Aynı sorunu Google dns ile kullandığımda yaşadım, belli bir süre. Dns ayarlarımı otomatik yapıp, PC' yi yeniden başlattığımda sorun düzelmişti.

Deniyorum hemen. :)

Ekleme: Denedim fakat düzelmedi maalesef. :(

Bir de DNS ayarlarını değiştirip denemiş miydiniz ?

Ekleme: DNS konusunda öneri yapılmış, ben yazanakadar o arkadaş atmış mesajı.

Ekleme 2: Bu telefon beni birgün kalpten götürecek... Ya arkadaş benim yazdığım mesajları kafasına göre değiştiriyor. Bazen hatalı mesajımı fark etip 3-4 defa yeniden düzenlemek zorunda kalıyorum.:kızgın:

Akşam akşam güldürdünüz. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı