Çözüldü Steam bir diskteki oyunu diğer diske taşımak nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Steam diye bir klasör var?

1626081303710.png

Tamam işte buradan oraya taşıyacaksın, mesela şu an oyun D'de altta bulunan E:\SteamLibrary'yi seçersem oyunu E'ye taşıyacağım.

Üstte yazdım, oyuna kütüphanede sağ tıklayacaksın, özelliklere basacaksın, oradan yerel dosyalardan bunu yapacaksın.
Keşke buraya yazmadan önce internete bir yazsaydınız
Yardım ihtiyacım olan bir konuya cevap geldikten sonra "keşke" nasihat vermeseydiniz.
Kendi sitesinde anlatım var. Yardımcı olacaktır.
Ben mi yanlış okudum bilmiyorum ama sorunum Steam'in komple taşınması veya yeni bir ''steamapps'' oluşturmaktan ziyade, E Disk'imde olan bir oyunu C Disk'ime atmak istememden kaynaklı. Oradaki
  1. ''Steam.exe ve SteamApps ve Userdata klasörleri hariç diğer tüm dosyaları silin.''
Hiç mantıklı gelmiyor gibi ya.

Son düzenleme:
Yardım ihtiyacım olan bir konuya cevap geldikten sonra "keşke" nasihat vermeseydiniz.

Ben mi yanlış okudum bilmiyorum ama sorunum Steam'in komple taşınması veya yeni bir "steamapps" oluşturmaktan ziyade, E Disk'imde olan bir oyunu C Disk'ime atmak istememden kaynaklı. Oradaki
  1. ''Steam.exe ve SteamApps ve Userdata klasörleri hariç diğer tüm dosyaları silin."
Hiç mantıklı gelmiyor gibi ya.

Dostum yukarıda yazdığım mesajı uygularsan sorunu çözersin. Önce gir taşımak istediğin diske Steam diye bir klasör aç, sonra dediğim yolu uygulam.

Steam diye bir klasör var?

1626081303710.png

Tamam işte buradan oraya taşıyacaksın, mesela şu an oyun D'de altta bulunan E:\SteamLibrary'yi seçersem oyunu E'ye taşıyacağım.

Üstte yazdım, oyuna kütüphanede sağ tıklayacaksın, özelliklere basacaksın, oradan yerel dosyalardan bunu yapacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı