Steam "Bu bir elveda değil sadece kısa bir veda"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bir elveda değil sadece kısa bir veda Steam...

Herkes Steam ile ilk tanışma anısını paylaşabilir mi?

Not: İlk sahip olduğunuz oyunları da eklemeyi unutmayın :)

Ben ilk olarak abimin bana Left 4 Dead Bundle alması ile başlamıştım. Tabii o zamanlar orijinal oyun ne demek bilmiyoruz ilk defa başka insanlarla oyun oynamaya başlayınca falan bayağı hoşuma gitmişti Intel HD Graphics ile aldığım oyunları da çoğu zaman açamıyordum sonrasında para biriktirip zar zor GT 710 ekran kartı almıştım onunla birlikte az da olsa birçok oyunda keyif almayı başardım sonrasında çalışıp daha üst seviye sistem aldığımda gel zaman git zaman Steam kütüphanem büyüdü. Günün birinde orijinal oyun nedir bilmeyen ben şimdi bir tane bile crack oyun barındırmıyorum sistemde...
2018 de CS oynamak için indirmiştim sonra oyunu açamayıp crack indirmiştim :D.

Ekran kartsız işlemcisi çok kötü 2gb ramli bilgisayarımla minecraft oynarken abim odaya girdi bir anda. Sordu oynamaktan bıkmadınmı şu kare kare oyunu diye. Bak sana ne göstericem dedi. Steam'e girdi indirdi. Bütün oyunlar tek yerde toplanmıştı benim için cennetin kapısı gibiydi. İlk aldığım oyunlar Don't Starve Together ve Euro Truck Simulator 2'di sadece 30tl ye.

Geri
Yukarı