Steam çok fazla hediye yollarsak hesap yasaklanabilir mi?

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Elimde çok bakiye var nakite dönüştürmek istiyorum bundan dolayı arkadaşlarıma ucuz oyun atacağım ancak çok fazla atarsam Steam bunu fark edip hesapları yasaklayabilir mi?

Uzun süredir arkadaş olduğunuz insanlara hediye göndermenizde bir sakınca yok. Ancak yeni arkadaş olduğunuz kişilere hediye göndermeye devam ederseniz Shadow Ban dediğimiz yani hesabınız askıya alınmaz ancak hediye gönderme işlemleriniz sınırlanır.

Hayır hiçbir şey olmaz istediğin kadar hediye gönderebilirsin.

Bir arkadaşım söylemişti bunu. Zaten ara ara hediye göndermede sıkıntı çekiyorum hata veriyor acaba hesabımda yasaklanabilir mi diye düşünmüştüm. Çok teşekkürler içimi rahatlattınız.

Uzun süredir arkadaş olduğunuz insanlara hediye göndermenizde bir sakınca yok. Ancak yeni arkadaş olduğunuz kişilere hediye göndermeye devam ederseniz Shadow Ban dediğimiz yani hesabınız askıya alınmaz ancak hediye gönderme işlemleriniz sınırlanır.
Yeni arkadaş olduklarımda var. Hesabım yasaklanmadığı sürece sorun olmaz benim için.

Bir arkadaşım söylemişti bunu. Zaten ara ara hediye göndermede sıkıntı çekiyorum hata veriyor acaba hesabımda yasaklanabilir mi diye düşünmüştüm. Çok teşekkürler içimi rahatlattınız.

Yeni arkadaş olduklarımda var. Hesabım yasaklanmadığı sürece sorun olmaz benim için.
Hesabınız yasaklanmaz bu işlemde geçici oluyor zaten genelde.

Ben arkadaşıma doğum günü hediyesi yollacaktım hesabınızın ticaret amaçlı kullanıldığını tespit ettik deyip banlamışlardı . Yalvar yakar açtırdım dikkatli ol dostum .

Geri
Yukarı