Steam cüzdana iade ne zaman gelir?

Sweax7

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Dün gece Steam üzerinden the wicher 3: Wild hunt aldım. Fakat yanlışlıkla düz versiyonunu aldım ben Complete Edition almak istiyordum.
Direkt cüzdana iade seçeneğini seçtim. Sizce para ne zaman gelir çünkü eğer 18 şubat'a kadar gelmezse indirim bitecek ve eğer indirim biterse 7.49 dolar boşu boşuna cüzdanda kalacak.

1 - 3 gün içerisinde cüzdana gelecektir.

Merhaba arkadaşlar,
Dün gece Steam üzerinden the wicher 3: Wild hunt aldım. Fakat yanlışlıkla düz versiyonunu aldım ben Complete Edition almak istiyordum.
Direkt cüzdana iade seçeneğini seçtim. Sizce para ne zaman gelir çünkü eğer 18 şubat'a kadar gelmezse indirim bitecek ve eğer indirim biterse 7.49 dolar boşu boşuna cüzdanda kalacak.

Bir iade talebi satın alımın ardından 24 saat içinde onaylandıysa, orijinal işlem iptal edilir ve hesap özetinizden silinir. Bu durumda, hesabınıza bir geri ödeme yapılmaz. Bu işlem 10 güne kadar sürebilir, uluslararası ödeme yöntemlerinde bekleme süresi değişiklik gösterebilir.
Kaynak:https://help.steampowered.com/tr/fa...erinde bekleme süresi değişiklik gösterebilir.

Cevaplarınız için teşekkürler umarım 1 gün içince gelirde bende alacağım oyunu indirim bitmeden alabileyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı