Steam Deck mi alınmalı Switch mi?

dante sparda

Picopat
Daha fazla  
Sizce PC kasamdaki yanmış olan ekran kartini ve bozuk yerlerini değiştirmek ve yanına Xbox Game Pass (kesin değil belki almam)+çipli/çipsiz Switch Lite almak mı?

Yoksa Steam Deck almak veya paramı 1-1.5 sene falan biriktirip hazır sistem kasa almak mı daha mantıklı? Bana ilki daha mantıklı gibi ama hem oyun oynamak istiyorum (şu an evde değil universite icin KYK yurdunda kalıyorum ve odadayken canim bayağı sıkılıyor) hem de bayağı az maliyetli olsun istiyorum. TR ekonomısı ama oyun keyfıme engel oluyor maalesef.

Bence ekran kartını ve bozuk yerleri değiştir Steam Deck'in şarjı çok az bence alınmaz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama alacaksan bu videoyu izle bir önceden.

Steam Deck ve Switch lüks teknolojilerdir "şunu mu alsam bunu mu" diyen bir insansanız bunlara bulaşmanızı önermem. Eğer eve çıkma ihtimaliniz varsa PC toplamak için para biriktirmenizi tavsiye ederim eğer daha vakit var veya çıkamam diyorsanız ise düzgün bir laptop alın.

Bence ekran kartını ve bozuk yerleri değiştir Steam Deck'in şarjı çok az bence alınmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama alacaksan bu videoyu izle bir önceden.

Bu videoyu bir defa tam birkaç defa bazı önemli olduğunu dusundugum yerlerini izledim. Switch çipli haliyle bana bedava olarak Fortnite Apex Legends Rocket League Fall Guys gibi oyunlari diğer platform oyunculari gibi oynatacaksa yanında bir de pahalı olan butun oyunlari oynatacaksa onu dusunuyorum Steam Deck şu an mantiklo gelmiyor gibi sanki PC yaptirip yükseltsem yanina Switch Lite ceksem daha iyi gibi.

Selam Dostum,
Pc'ni onarmanı öneririm. Ben switch almandan yanayım. Ayrıca kırılmasıda kolay. İstediğin işletim sistemini yükleyedebilirsin. Steam desk çok kazulet gibi duruyor açıkçası. Ayrıca Nintendo oyunları kaliteli.

Selam dostum,
PC'ni onarmanı öneririm. Ben Switch almandan yanayım. Ayrıca kırılmasıda kolay. İstediğin işletim sistemini yükleyedebilirsin. Steam desk çok kazulet gibi duruyor açıkçası. Ayrıca Nintendo oyunları kaliteli.

Bende öyle yapmayı düşünüyorum Switch Lite alırım gibi(yurda getirmek icin ara sıra oynarim) bir de kasanın sorununu bulup halletmeye calisirim sonra elime para geçtikçe kasayıp upgrade ederim gibi ama bin bilsende bir bilene danış demişler buraya sorayım dedim. Az maliyetli ve benim istediğim tarzda sistem zor gibi her fikre acigim.

Yeni konular

Geri
Yukarı