Steam Deck mi alınmalı Switch mi?

Ugrasmak istiyorsan Deck al. Valve ulkeyi iplemiyor ki, yarin bir gun bozulursa yurt disina yollaman gerekiyor cihazi. Deck almak yerine gider Xbox Series S falan alirdim.

Ugrasmak istiyorsan deck al. Valve ulkeyi iplemiyor ki, yarin bir gun bozulursa yurt disina yollaman gerekiyor cihazi. Deck almak yerine gider Xbox Series S falan alirdim.

Onu bende dusundum de hem Xbox Series S tasinamiykr(tasinir ama monitor gerekli nasıl oynayabilirim yurtta) eve kurayim desem Game Pass'teki aynı oyunlar PC'de de var yani hem kasayı yaptirsam hem de Series S alsam mantiksiz olur sadece.

Series S alsam diger islerimi nasıl halledeceğim ayrica yurtta bos kalirim o zaman Steam şu an TR'den kısmen çekildi onu dusunerek alirsam en iyisi kasayi halletmek+Switch Lite cipli versiyon sanirim.

fazlaOnu bende dusundum de hem Xbox Series S tasinamiykr(tasinir ama monitor gerekli nasıl oynayabilirim yurtta) eve kurayim desem Game Pass'teki aynı oyunlar PC'de de var yani hem kasayı yaptirsam hem de Series S alsam mantiksiz olur sadece.

Series S alsam diger islerimi nasıl halledeceğim ayrica yurtta bos kalirim o zaman Steam şu an TR'den kısmen çekildi onu dusunerek alirsam en iyisi kasayi halletmek+Switch Lite cipli versiyon sanirim.

Ne yapacagin sana kalmis ama ben sirf Switch'te Zelda oynamak icin o parayi vermezdim.

Geri
Yukarı