Steam DLC nasıl aktif edilir?

SheckWes00

Hectopat
GTA V te bir para dlc paketim varmış, şimdi fark ettim. Oyunu satın aldığım zaman direkt kendisi aktif olmuş mudur, yoksa benim mi aktif etmem gerekiyor? Eğer aktif değilse nasıl aktif edebilirim bir bilgisi olan var mı?

Kendisi otomatik olarak indirmiştir ama yine de kontrol etmek isterseniz. Kütüphanenizden oyunun üstüne gelip özellikler deyin açılan menüden DLC'leri görebilirsiniz. DLC'nin sonunda tik işareti varsa kurulu demektir.

Aktif olmuş olması gerek. Kontrol etmek için kütüphanede oyunun sayfasına gelin. Sayfayı hafif aşağı kaydırın. Sağ alt kısımda DLC'lerimi Yönet butonuna basın.

Kendisi otomatik olarak indirmiştir ama yine de kontrol etmek isterseniz. Kütüphanenizden oyunun üstüne gelip özellikler deyin açılan menüden DLC'leri görebilirsiniz. DLC'nin sonunda tik işareti varsa kurulu demektir.
Aynen tik işareti varda aktif et vs. tarzında bir seçenek görmediğim için başka bir şekilde aktif ediliyor sandım ama aktifmiş teşekkürler yardımınız için
Aktif olmuş olması gerek. Kontrol etmek için kütüphanede oyunun sayfasına gelin. Sayfayı hafif aşağı kaydırın. Sağ alt kısımda DLC'lerimi Yönet butonuna basın.
Tik işareti var bahsettiğim DLC de sanırım aktif olmuş kendiliğinden teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı