Steam FIFA 24 açılmıyor

beast123

Picopat
Daha fazla  
Steam'den FIFA 24 indirdim oyunu açıyorum direk Steam'de doğrulama yapmaya başlıyor oyun açılmıyor sorunu yaşayan çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Steam'den FIFA 24 indirdim oyunu açıyorum direk Steam'de doğrulama yapmaya başlıyor oyun açılmıyor sorunu yaşayan çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?
Ea play da sunucular sorunlu durumda aynı sorunu XboxGamePass'ım olmasına rağmen Star Wars Jedı: Survivor oyununda yaşıyorum ve gelen açıklamayı 'you don t have access ea' Konusunda yaptim oradan bilgilenebilirsin. Yarın'a düzelir.

EA Play da sunucular sorunlu durumda aynı sorunu Xbox Game Pass'ım olmasına rağmen Star Wars Jedi: Survivor oyununda yaşıyorum ve gelen açıklamayı 'you don t have Access EA' konusunda yaptim oradan bilgilenebilirsin. Yarın'a düzelir.

Anlamadımki oyunu başlatıyorum Steam'den doğrulama başlıyor direk doğrulama yapıyor ama oyun açılmıyor.

Anlamadımki oyunu başlatıyorum Steam'den doğrulama başlıyor direk doğrulama yapıyor ama oyun açılmıyor.
Bugün akşam tekrar denemeni öneririm şu anda işteyim akşam biraz daha araştırıp bilgi vermeye çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı