Steam HDD disk yazma hatası

Eyo144

Hectopat
Daha fazla  
Bende 240 GB SSD 1 TB HDD var. ESET virus progamı var sildim ondan sonra Steam'de disk yazma hatası vermeye başladı. Bunun sebebi nedir? Yardımı olursanız sevinirim. Yeni HDD almak zorunda kalmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir hata? İzin sorunu varsa Steam'i yönetici olarak çalıştırın. Eğer diski boşaltabilirseniz boşaltıp formatlayabilirsiniz. Bu işlem, diskteki sorunlu izinleri temizleyebilir.
Abi SSD değil HDD atım format ama düzelmedi. SS atım hatanın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    257,7 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba aynı sorun bende de başladı. Hdd ne steam ne de origin oyunlarını yükleyemiyorum.
Wİndows ssd ye yüklü orda bir sorun olmuyor. HDD ye formatlama gibi bir şey işe yarar mı? yararsa nasıl yapılır ?

Merhaba aynı sorun bende de başladı. HDD ne Steam ne de Origin oyunlarını yükleyemiyorum.
Windows SSD'ye yüklü orada bir sorun olmuyor. HDD'ye formatlama gibi bir şey işe yarar mı? Yararsa nasıl yapılır?
Sorunu format ile çözdüm virüs programı vardı silince disk hatası vermeye başladı, virüs programını silince Steam'deki oyunları virüs olarak algılıyordu.

Kullandığınız virüs programını devre dışı bırakın. Aynı hata bende de vardı. Ben bu şekilde buldum çözümünü. Birde yine de olmazsa bu hatayı veren oyunun yerel dosyalarının içindeki 0kb' lık dosyayı silin bu şekilde çözüm bulan arkadaşlarda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı