Steam hesabı askıya alındı

Zreqips

Hectopat
Steam hesabım askıya alındı, yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum. Bir de şöyle bir mesaj geldi. Gerçek mi bilmiyorum.

1677876387620.png

1677876418462.png

Size mesaj yoluyla ulaşan bu şahsı dikkate almayın, gerçek değil. Steam size bu şekilde ulaşmaya çalışmaz. Eğer hesabınızın güvenliği hakkında endişeleriniz mevcutsa güvenlik bilgilerinizi değiştirebilir bu konuda Steam Destek'e danışabilirsiniz.

Şifrelerimi değiştirdim ama steamle nasıl desteğe geçeceğim.

Birisi hesabın adını, resmini falan değiştirmiş. Envanteri başka birine takasla atmayı denediğimde bilgisayardan atıyorum ama telefonuma onaylama kısmında invalid credentials supplied hatası veriyor.

Steam hesabının askıya alındığında sağ üstte kırmızı bir uyarı simgesi gelmesi gerek, bunu botlar sayesinde yapıyorlar, "removal of friends" yazmış ama arkadaşların chat ekranında halen duruyor.

Steam hesabının askıya alındığında sağ üstte kırmızı bir uyarı simgesi gelmesi gerek, bunu botlar sayesinde yapıyorlar, "removal of friends" yazmış ama arkadaşların chat ekranında halen duruyor.

Usta benim hesabıma kısıtlama geldi dediğiniz gibi askıya alındı ilk sahibi olmadığım için ilk mailine erişimim yok çarın ama inatla ilk maili isteyip duruyorlar nasıl bir yol izleyebilirim elimde ilk mail dışında bayağı bir şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı