Steam hesabı çalındı

Efews

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Steam hesabım küçük kardeşimin gelen bir gift linkine tıklamasıyla çalındı her şeyi değişildi. Hemen Steam desteğe mesaj yazdım elimde 3-4 adet fatura, geçmişte yaptığım parola sıfırlama işlemleri vardı onları kaydedip hemen gönderdim. Şu an 7-8 saat oldu göndereli sizce hesabım geri gelir mi?

Merhaba dostlar. Steam hesabım küçük kardeşimin gelen bir gift linkine tıklamasıyla çalındı her şeyi değişildi. Hemen Steam desteğe mesaj yazdım elimde 3-4 adet fatura, geçmişte yaptığım parola sıfırlama işlemleri vardı onları kaydedip hemen gönderdim. Şu an 7-8 saat oldu göndereli sizce hesabım geri gelir mi?
Geri gelir ama gelene kadar VAC ban yemezse iyi.

Gelmesi lazım. Koca steam. Bunuda yapamıyorsa tüh onlara.

Steam hesabınızın çalındığını bildirmeniz ve gerekli şeyleri yazmanız halinde hesabınızı kesinlikle kurtarırsınız. Daha önceden CD key kullandıysanız bunu da iletin desteğe. Hızlıca alırsın inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı