Steam Ubisoft Connect Steam hesabı Ubisoft'a nasıl bağlanır?

Steam ile Ubisoft Connect arasında otomatik kütüphane senkronizasyonu var mı bilmiyorum. Mesela GeForce Now'da Steam üzerinden alınmış Ubisoft oyunları otomatik olarak GFN ile senkronize edilemiyor. Eğer desteklemiyorsa hepsini manuel olarak eklemeniz gerek.
Bilemiyorum o zaman. Belki de gözükmüyordur oynamadıkça. Bende hepsi gözüküyor, tam olarak nasıl yaptım hatırlamıyorum maalesef. @reptile hocam biliyorsa yardımcı olur.
Bir şekilde hesabı bağlamayı başardım fakat hala steam'de ki oyunlarım ubisoft kütüphanede gözükmüyor malesef. Ea uygulamasında tak diye belirmişti steam'de ki oyunlarım, bunda neden böyle anlamadım. Bu arada gfn kullanmıyorum hocam.

Bu arada GFN kullanmıyorum hocam.

O sadece bir örnekti. Desteklemedigi icin otomatik senkronize etmiyor hesaptaki oyunlari. Ubisoft Connect'te de ayni durum olabilir diye söyledim.

Yalniz @Kiznaiver bende hepsi görünüyor demis. Demek ki bir sekilde oluyor. Nasil yapildigini ise maalesef bilmiyorum.

O sadece bir örnekti. Desteklemedigi icin otomatik senkronize etmiyor hesaptaki oyunlari. Ubisoft Connect'te de ayni durum olabilir diye söyledim.

Yalniz @Kiznaiver bende hepsi görünüyor demis. Demek ki bir sekilde oluyor. Nasil yapildigini ise maalesef bilmiyorum.
Çok saçma hocam bu uplay sistemi ya. Ea uygulamasında şak diye bağlar bağlamaz tüm oyunlarım gözükmüştü. İngilizce olarak arattığımda bu sorundan müzdarip yüzlerce kişi gördüm. Ubisoft desteğe yazdım eğer düzeltmezlerse oyunların tümünü iade ederim. Bunlarla uğraşılmaz.

Steam hesabınızı Ubisoft'a tanımlamak için linke girip alt tarafta ''Bağlanan hesaplar'' yazan kısımdan bağlıyorsunuz. Her oyun için tek tek bağlamanız falan gerekmiyor. Bağladıktan sonra oyunu açın, sonrasında anlarsınız zaten.
Eki Görüntüle 1624137
bende gözükmüyo steamde olan rainbow var girdiğimde hata veriyo

Yeni konular

Geri
Yukarı