Steam hesabım çalındı

Çok fazla kişiye gidiyor bu mesaj keşke dikkat etseymissiniz. Olan olmuş bu hesapların çoğu rahatlıkla geri alınıyor Steam destek yazarak ama elinizi çabuk tutun, Steam satışlarında bu tip şeyleri düşünürek süre koyuyor hesabınızda değerli bir şey yoksa sorun yok ama değerli bir şey varsa acilen destekle görüşün, geri alırsınız umarım en kısa sürede.

EA FC 24 ETS 2 falan vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabıma arkadaşımdan 50 dolarlık link geldi tıkladığımda site güvenli olarak gözüküyordu fakat bilgileri girdiğimde hesabımın e-posta tel no ve şifresi değiştirildi. Nasıl hesabımı geri alabilim?

Yıl olmuş 2024 hala bu tarz tuzaklara düşenler var. Benim sınıf arkadaşım ben bilinçli olmasam telefonumu hackliyordu. Yani en yakın arkadaşınız bile olsa bu tuzaklara gelmeyeceksiniz. Sonra o arkadaşımı engelledim gerisini siz düşünün.

Evet ya bu aralar gerçekten bin kere denk geldim bu linklere. Nasıl link ile çalabilirler ki hesabı.

Nasıl çalıyorlar? Adam web site yapıyor mesela siz herhangi bir yazı bile yazsanız yazı web sitenin dosyasına Log'a düşüyor.

Daha önce satın alım yaptıysan desteğe kanıt olarak ver e-posta mailinde olan faturanı.
Ben e-postada hiç mail biriktirmiyorum güvenlik için ne olur ne olmaz, hesabı çaldırırsam yanlışlıkla falan diye. Steam'de 5-10 tane alışverişimin faturasını yazıcıda çıktı alıp sonra hepsini sildim mailde. Steam'e kanıt gönderirken dosya yükleme yeri de var galiba, çıktıları saklıyorum ne olur ne olmaz diye :D

Konu sahibi umarım hesabı geri alır ve VAC ban yemez umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı