Steam Hesabım Çalınmış Olabilir Mi?

Kanka sana tavsiyem gmailin şifresinide değiştir ne olur ne olmaz arkadaşların dediği gibi Steam guard mutlaka açık olsun birde telefonunu felan kaydet steama
onlar zaten yapılı şu steam guard olayını bilmiyorum anlatırmısın?
Aktif olsa ne olacak ki? Skin sitelerine giris yaparken Steam Guard kodunu da giriyorlar, sonra hesap elden gidiyor. Kisacasi hesap bilgilerini kendi elinle teslim ettikten sonra Steam Guard da bir ise yaramiyor.
peki steam guard olayı nedir? anlatırmısın özetle

Kanka bende antalyadayim ip adresim Ankara'da sanırsam sunucu ile ilgili olabilir aydindaykende farklı internette gene aynısını diyordu

Bence normal bak şimdi arkadaşla konuşuyorduk grupta onlarda birisi Kayseri'de birisi İzmir'de onlarda aynı şekilde ip Ankara'da gösteriyor

ne yaparsam iyi olur?

Önünüze cikan her siteye hesap bilgilerinizi vermezseniz iyi olur :D

Ben Steam Guard icat edilmeden önce bile bir kez hesabimi caldirmadim, cünkü hicbir zaman hesap bilgilerini bilmedigim ücüncü parti sitelere girmedim. Skin sitelerinin %99,9'u kötü sonla sonuclaniyor.

Yukarida dediklerimi yaptiysaniz Steam Guard'i etkinlestirin ve bundan sonra dikkatli olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı