Steam hesabımı açarken random bir Gmail ile açtım

hesgonely

Femtopat
Daha fazla  
Hesabımı açarken random yeni kurduğum bir Gmail'de açtım ve 1.5k yatırdıktan sonra fark ettim ilk mail olayını. Sizce Steam ilk maili olmayan hesabın eksileri nedir? Şu an çok takıldım Elden Ring alacağım ama başka bir hesap mı açsam yoksa aynı hesaptan devam mı etsem?

Hocam yapma gözünü seveyim sen ne yaptın? Şimdi bir şey satayım desen, farklı bir cihazdan giriş yapayım desen her zaman senden güvenlik kodu isteyecek. O kodu nasıl alacaksın? Acil hediye et ile harca o parayı.

Hesabımı açarken random yeni kurduğum bir Gmail'de açtım ve 1.5k yatırdıktan sonra fark ettim ilk mail olayını. Sizce Steam ilk maili olmayan hesabın eksileri nedir? Şu an çok takıldım Elden Ring alacağım ama başka bir hesap mı açsam yoksa aynı hesaptan devam mı etsem?

Profilden girip epostanıza bakabilirsiniz değişiklik için desteğe başvurun.

Kusura bakmayın yanlış yazmışım "Sizce Steam ilk maili olmayan hesabın eksileri nedir?"
İlk maile erişimim var ve Steam hesabımın mailini şu an güncel kullandığım mail ile değiştirdim.
Sadece eksi taraflarını öğrenmek istiyorum. Mesela hesap kurtarırken ilk mail gerekli diye biliyorum.

Kusura bakmayın yanlış yazmışım "Sizce Steam ilk maili olmayan hesabın eksileri nedir?"
İlk maile erişimim var ve Steam hesabımın mailini şu an güncel kullandığım mail ile değiştirdim.
Sadece eksi taraflarını öğrenmek istiyorum. Mesela hesap kurtarırken ilk mail gerekli diye biliyorum.
Eğer şuanda kayıtlı olan mail hesabına erişiminiz varsa herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Random açtığın e-posta senin ilk mailin. Büyük bir eksisi olmayacaktır ama hesabını çaldırdığında senden ilk mailin üzerinden doğrulama isteyecekler. Steam desteğe yazın bu durumu. Değiştirebilirler büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı