Steam hesap bilgilerinde Başkasına Ait Mail ve Kredi Kartı Bilgileri Görünüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alicebbar

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Merhaba arkadaşlar, bugün steam hesabımı açınca başka dillere ait görüntü aldım. Hesap bilgilerime baktığım da başka kullanıcılara ait kredi kartı ve mail adreslerini görüyorum. Bilgisi olan varsa hesabımın çalınıp çalınmadığına dair bilgi verebilir mi? Çalındı ise nerelere başvuru yapmam lazım? İmla hataları için kusura bakmayın. Panik ile yazıyorum.

Bendede aynı sorun var. Farklı farklı şeyler yazıyor. Lütfen ne yapmamız gerektiğini biri söylesin...

Sanal kart tanımlamak en iyisi bu konularda, sanal kartımda normalde limit sıfır alış veriş yapacağım zaman ihtiyaç kadar limit atıyorum hiç kafaya takmıyorum

Ben internet alışverişine kapattım kartı ama, oyunları değiş tokuş olayı varmış. GTA 5 aldım oynayamadım ekran kartından giderse çok üzülürüm. :)

Arkadaşlar, steam gerçekten hack'lendi mi? Cidden farklı birinin hesap bilgileri var benim hesapta da. Steam'e bir ticket atayım, bakalım ne diyecekler bu konuda. Belki steam forumda da bir bilgi vardır bu konuyla ilgili.

Şuan bende de aynı sorun var, başka kişilerin hesabını görüyorum. Büyük ihtimal Steam serverlarında sorun var inş. Steam'in kendisinden kaynaklanan birşeydir. Eğer saldırı filan olduysa kredi kartı olanlar yandı :S. Bu arada hocam eğer sizde düzelirse yazar mısınız buradan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazarım kardeşim sıkıntı yok.

Arkadaşlar,

Twitter'da Steam Database şunu yazdı : To repeat, do NOT visit any Steam Store links. Doesn't matter what you want to do, do not visit any of them.

Hiçbir Steam mağaza linkine tıklamayın şimdilik mağazaya girmeyin diye uyarı yaptı. Sorunun Önbellekle ilgili olduğunu düşünüyorlar. Herhangi bir Hackleme durumu yok sanırım.

Arkadaşlar,

Twitter'da Steam Database şunu yazdı : To repeat, do NOT visit any Steam Store links. Doesn't matter what you want to do, do not visit any of them.

Hiçbir Steam mağaza linkine tıklamayın şimdilik mağazaya girmeyin diye uyarı yaptı. Sorunun Önbellekle ilgili olduğunu düşünüyorlar. Herhangi bir Hackleme durumu yok sanırım.

Vallahi şuan bende de aynı sıkıntı var. Başka kullanıcıların istek listeleri benim sayfamda görünüyor. Birisi Amerikan birisi Macar. İşin ilginç kısmı Steam mağaza sayfam demin Macarca'ya dönüştü panikleyip bilgisayardan Steam'i komple kaldırdım. Steam GUARD var ama korkmamak elde değil :) Sonuçlardan tekrar haberdar ederseniz sevinirim :)

Arkadaşlar, kredi kartlarınızı, internet bankacılığı üzerinden internet alış verişlerine kapatın, varsa paypal hesaplarınızı, paypal ın sitesinden girerek steam bağlantısını iptal edin. Kesin olarak bir hack söz konusu. Hiçbir steam bağlantısına tıklamayın, hesabınız tehlikeye girebilir cidden. Bir süre steamden uzak durmakta fayda var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı