Steam hesap kısıtlaması

meka65

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Size bayağıdır çözmek istediğim bir hatayı göstereceğim. Steam'da arkadaş ekleyemiyorum, takas yapamıyorum, mağazadan ürün alamıyorum, pazarı kullanamıyorum. Ama önceden 5 dolarlık bir ödeme Steam'e yapmıştım.

Şimdi yine hesap kısıtlandı ve neden olduğunu anlamadım. Fotoğraflar aşağıda yardım ederseniz çok teşekkür ederim. Steam destek ile bağlantı kur dediğimde ise 2. fotoğraftaki yer çıkıyor. Orada 3.70 dolar kullanılmış 5 dolar olması ıstenıyor. Ama mağazan ürün alınmıyor ki alayım.

ss.png
dsd.png
dsdds.png

Son düzenleyen: Moderatör:
s.a kardeşim bu kısıtlamayı kaldırman için telefondan öncelkle steam uygulamasını indirp steam guard etkinleştirmen lazım buda 15 gün sürüyor daha sonrada steame en düşük 25 tl lik bir oyun alman lazım yada steam cüzdanına para ekle kısmındanda 25 tl lik bir para ekleyip daha sonrada istedğin bir oyunu alman lazım oda zaten 25 tl yani cs go alman yeterlidir ardından 15 gün sonrada steam guard etkinleşip steam kısıtlaman kalkacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı