Steam Hesap Seviyeniz Nedir?

Böyle ama çok az mı bilemedim.

Dosya Ekleri

• 2021-04-01 (6).png
    2021-04-01 (6).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 75
Hocam öyle pek hesaplı olmuyor. Level botları kullandım. Önerebilirim isterseniz.
LEVEL botları tam olarak nasıl çalışıyor. Kullanması kolay mı? Hızlı LEVEL kasılıyor mu? Birde internette bir uygulama gördüm, oynamadığımız oyunları kendi kendine kart çıkartıyordu.

Olur hocam. Ne kadarlık bir sürede LEVEL atlarım.

Parayı basarsanız istediğiniz seviyeye direkt ulaşabilirsiniz hocam :D steamlevelmarket.com diye bir site var. Oraya Steam ile giriş yapın. Güncel takas bağlantınızı girin. Steam cevher, CS:GO skin ile ödeme yapabiliyorsunuz. Veya gerçek kredi kartı, banka kartı ile de ödeme yapılabiliyor. Ödemeyi gerçekleştirince otomatik olarak bottan takas teklifi geliyor. Ben banka kartım ile oyun kartları satın aldım, rozetlerini işledim böyle yükselttim levelimi.

Parayı basarsanız istediğiniz seviyeye direkt ulaşabilirsiniz hocam :D steamlevelmarket.com diye bir site var. Oraya Steam ile giriş yapın. Güncel takas bağlantınızı girin. Steam cevher, CS:GO skin ile ödeme yapabiliyorsunuz. Veya gerçek kredi kartı, banka kartı ile de ödeme yapılabiliyor. Ödemeyi gerçekleştirince otomatik olarak bottan takas teklifi geliyor. Ben banka kartım ile oyun kartları satın aldım, rozetlerini işledim böyle yükselttim levelimi.
Hocam ben pek mantığı anlamadım. Şimdi ben 15 LEVEL im. 22 olmak istesem 19 TL ödeme çıkıyor. Ben ödeyince bir anda hesap 22 LEVEL mi olucak.

1617283283556.png

1617283298769.png

Yeni konular

Geri
Yukarı