Steam hesap uyarısı

asdjs hasdhv

Centipat
Steam'i sürekli olarak kullanmıyorum. Arkadaşımla birlikte kullanıyoruz, sanırım 3 4 kişiyiz birisi CC denen şey ile hesapta oyun almaya çalışmış ve almış. Şu anda hesapta ne aldığı oyunlar var ne de para ve hesabıma üstelik hesap uyarısı gelmiş.

1672942397350.png

Araştırdığımda ise hesabımın kapanacağı anlamına geldiğini gördüm. Bu konuda ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıntı CC İle Steam üzerinden oyun almaya çalışırsanız hesabınız dolandırıcı yasaklamasına girer. Bu yasaklamayı kaldıramazsınız ve o hesapta oyun satın alımı, takas gibi işlemler yapamazsınız. Sadece mevcut oyunları oynayabilirsiniz.

Steam'i sürekli olarak kullanmıyorum. Arkadaşımla birlikte kullanıyoruz, sanırım 3 4 kişiyiz birisi CC denen şey ile hesapta oyun almaya çalışmış ve almış. Şu anda hesapta ne aldığı oyunlar var ne de para ve hesabıma üstelik hesap uyarısı gelmiş.

Eki Görüntüle 1623883

Araştırdığımda ise hesabımın kapanacağı anlamına geldiğini gördüm. Bu konuda ne yapmam lazım?
Bende de olmuştu steam desteğe yazdığımda bir yanlışlık olduğunu izah etmiştim ve açmışlardı kilidi sizde desteğe yazın bir yanlışlık olmuş vs bir şeyler söyleyin bir kerelğine açmışlardı bende sizde de öyle olur envanteri kurtarmıştı bu sayede ama sonradan cs den ban yiyince pek bir anlamı kalmadı tabi.

Geri
Yukarı