Steam iadede 2 saat süresi doldu

VolkiColt

Decapat
Merhaba Black Desert onlineyi Steam üzerinden aldım oyunu güncellemesi 3.5 saat sürdü bu nedenle 2 saati geçti. İade alınmama sebebi ise oyunun 2 saatten fazla oynanması lütfen biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade talebinin sonucu olumsuz mu? Benim 2 saatten fazla oynamış ve iade ettiğim oyun olmuştu. Uygun bir dil ile sorununuzu dile getirirseniz iade talebi kabul olabiliyor.

Adamlar iyi mantık kurmuş. Oyunu Steam üzerinden yükleme 10 MB. Sonrasında kendi Başlatıcıları üzerinden kurmak İnternet hızına bağlı. Yapabileceğiniz bir şey yok. Keşke İnternet sitesinden 7 günlük ücretsiz denemeyi yapsaydınız.

Genede sorunu destek sisteminden anlatın. Hem oyunu iade edebilir. Üstüne yayıncıyı uyarırlar. Eğer uyarıyı dikkate almazlarsa Reddit konu açıp destek alırsan oyunun Steam kalkmasına bile vesile olabilirsin.

Son düzenleme:
İade talebinin sonucu olumsuz mu? Benim 2 saatten fazla oynamış ve iade ettiğim oyun olmuştu. Uygun bir dil ile sorununuzu dile getirirseniz iade talebi kabul olabiliyor.
2 kere denedim ancak kabul etmediler okadar açıkladım ama genede iade almadılar oyunun güncellemesi derken oyunun kendi clientinden güncellemesi yani oyunu 30 dk oynadım sadece.

Adamlar iyi mantık kurmuş. Oyunu Steam üzerinden yükleme 10 MB. Sonrasında kendi Launcherleri üzerinden kurmak İnternet hızına bağlı. Yapabileceğiniz bir şey yok. Keşke İnternet sitesinden 7 günlük ücretsiz denemeyi yapsaydınız.

İnternetim de kötü değil aslında oyunu 5mb'le indirdim ancak clientte bug vardı en az 20 kere falan açıp kapattım.

Sizin adınıza üzüldüm kötü bir durum fakat iade kabul etmiyorlarsa kimse bir şey yapamaz maalesef.

Geçmiş olsun yapacak bir şey yok siz 2 kere denemişsiniz biz yardım edemeyiz bu konuda. Oyundan keyif almayı dene belki beğenirsin biraz daha oynarsan (Nasıl bir oyun olduğu hakkında gram fikrim yok.) yine de beğenmezsen kütüphanende fazlalık olarak dursun.

Merhaba Black Desert onlineyi Steam üzerinden aldım oyunu güncellemesi 3.5 saat sürdü bu nedenle 2 saati geçti. İade alınmama sebebi ise oyunun 2 saatten fazla oynanması lütfen biri yardım edebilir mi?
Güncelleme yaparken oyunu nasıl oynadınız? Güncelleme 3.5 saat sürmüş olabilir oradaki 2 saat sizin oyun çalışıyorken geçirdiğiniz süredir (Buna oyun açıkken Alt+Tab ile masaüstüne geçmiş olsanız dahi geçen süre de dahildir.) Ayrıca Steam üzerinden oyun çalışıyorken güncellemeler durar. Yanlış bilgi vermişsiniz ya da ben yanlış biliyorum oyunu. Daha düzgün anlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı