Steam iadesi Tosla Karta gelmedi

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
18 Haziran'da satın aldığım ve 19 Haziran'da iadesi kabul edilen Steam satın alımının iadesi hala karta gelmedi. Tosla desteğe yazdım ama cevap alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Desteğe yazdıysan birkaç gün içerisinde geçer. Ayrıca Nays’ı kullanırsan daha fazla iade alabilirsin Tosla cimrilik yapıyor.

Aydan aya yatıyor.
"İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama sen hiç merak etme iadeleri bir sonraki ayın 10. Gününde hesabında görebilirsin."

Hocam 1-10 gün içerisinde geliyor iadeler Tosla'da.

10 gün içerisinde gelir gelmezse müşteri hizmetlerini ararsın.

Yazdığım gibi, 18 gün oldu. Yani müşteri hizmetleri ile uğraşasım yok, çok yüksek bir miktar değildi ama indirimden 1-2 oyun alasım vardı.

Desteğe yazdıysan birkaç gün içerisinde geçer. Ayrıca Nays'ı kullanırsan daha fazla iade alabilirsin Tosla cimrilik yapıyor.

Biliyorum hocam, onu da kullanıyorum. Miktar pek yüksek değil ama kartta azıcık para vardı, onu kullanayım demiştim. Sonra iade etmeyi karar verdim, o da gelmedi işte karta.

Aydan aya yatıyor.
"İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama sen hiç merak etme iadeleri bir sonraki ayın 10. gününde hesabında görebilirsin."

Yani, tam anlamadım ama bu pazartesi geliyor mu buna göre? Bekleyeceğiz sanırım, çok oldu ama pek de bir seçenek yok.

18 Haziran'da satın aldığım ve 19 Haziran'da iadesi kabul edilen Steam satın alımının iadesi hala karta gelmedi. Tosla desteğe yazdım ama cevap alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Desteğe yazmayın telefonla arayın emin olun daha çok işe yarıyor. Ben tam 2-2.5 hafta beklemiştim iademin gelmesi için. 15 günü geçtiğinde telefonla arayın ve sizinki zaten geçmiş telefonla arayın kontrol sağlıyorlar.

Hocam bu arada iadeden kastığınız tosback mi yoksa direk normal iade mi?

Desteğe yazmayın telefonla arayın emin olun daha çok işe yarıyor. Ben tam 2-2.5 hafta beklemiştim iademin gelmesi için. 15 günü geçtiğinde telefonla arayın ve sizinki zaten geçmiş telefonla arayın kontrol sağlıyorlar.

Hocam bu arada iadeden kastığınız tosback mi yoksa direk normal iade mi?

Dostum telefon numarasını nereden buldun?

Yeni konular

Geri
Yukarı