Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz oyun için arkadaşmı arıyorsunuz yoksa robot mu? Böyle kural olamaz ya hay çoğun u anladım ama neden Level'i 2 olmayanları eklemiyorusnuz veya oyunu 12'den aşağı olanları belki Level basmak istemedi noşu boşuna para vermek istemedi belki adamın oyun alabilecek çok parası yok ve sevdiği oyunları aldı ve sizinle oynamak istiyor. Sınav derdi olmayan diyorsunuz sizde okulda sınav döneminde sınav derdiniz oluyor. Bu kurallarınız ile bulmanız çok zor.

Böyle bir insan imkansız kusursuz insan arıyor herhalde anca bir robot yapar bunları.

Çocuğun profili yok :D Ders olur umarım arkadaş ararken bir daha bu kadar saçmalamaz.

Profili buldum kuralları kaldırmış cidden :D

Beyler. Herkes Steam'daki koyduğum kurallardan şikayetçi olmuş. Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim 17 belki benden büyüksünüzdür abilerim veya ablalarım ama kuralsız bir ev bile olmaz. Siz daha iyi bilirsiniz evlenmişsinizdir belki de. Kuralsız ev karmaşadan başka bir şey değildir. O kurallar yüzünden toplam 20 kişi falan engelledim ben. O yüzden beni ekleyen de bende pişman olmayalım diyerek. O kuralları koydum zira o kurallara da uymayan kendine oyuncuda demesin. Arkadaşta demesin zaten yarısından fazlası zorunlu ve sizinde olmasını isteyeceğiniz kurallar. Kısacası samimiyet içinde gerekli. Beni bu zamana kadar kurallara uyan 20 kişiden fazlası ekledi ve robot değiller. İstediğiniz kadar gülebilir, dalga geçebilirsiniz umrumda da değil pek hatta ben bu konuları açmak için yeni olduğumdan dolayı 10 20 tane ban yiyerek hatta kalıcı ban yiyip onu da açtırarak emek vererek TDK gibi yazarken ter dökerek yazdım çünkü yeni üyeyim. Hem de bayağı inanınki ildeki en iyi liselerdeki birinde okuyorum. Sayısalım polinom ve denklem çözmek daha kolay.
Çocuğun profili yok :D Ders olur umarım arkadaş ararken bir daha bu kadar saçmalamaz.

Sen öyle san.
Böyle bir insan imkansız kusursuz insan arıyor herhalde anca bir robot yapar bunları.

Kurallara uyan hali hazırda 30 arkadaşım bulunmakta.
15 yaşında sanırım, 16 yaşına geldiğinde "15/16 yaş altı eklemesin" diyecek. :)
Bugün 17 ye girdim

Sen böyle dediğin için geri koyucam kuralları
Kardeşim o iş zor gözüküyor.Eki Görüntüle 607088

Baya komikti güldük eğlendik.
Siz oyun için arkadaşmı arıyorsunuz yoksa robot mu? Böyle kural olamaz ya hay çoğun u anladım ama neden Level'i 2 olmayanları eklemiyorusnuz veya oyunu 12'den aşağı olanları belki Level basmak istemedi noşu boşuna para vermek istemedi belki adamın oyun alabilecek çok parası yok ve sevdiği oyunları aldı ve sizinle oynamak istiyor. Sınav derdi olmayan diyorsunuz sizde okulda sınav döneminde sınav derdiniz oluyor. Bu kurallarınız ile bulmanız çok zor.

Çünkü Level 1 hesap olanlar genelde yedek veya troll oluyor. Kurallarda özel durum harici diye belirttim yani maddi durumsa kabul ettiklerim olmakta. Sınav derdinden dolayı silen 3 kişi var bıktım. O yüzden belirtmek istedim benim de sınav derdim var ama AFK kalmayacağım.

Son düzenleme:
Beyler. Herkes Steam'daki koyduğum kurallardan şikayetçi olmuş. Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim 17 belki benden büyüksünüzdür...

Çocuğun yaşının konunun başında 16 olup 1 günde 17 yaşına girmesi :D Matematikteki başarıların ülkece koltuklarımızın kabarmasına neden oldu gururumuzsun evladım sen bizim, yürü be aslan parçası polinomcu çocuk seni :D

Çocuğun yaşının konunun başında 16 olup 1 günde 17 yaşına girmesi :D matematikteki başarıların ülkece koltuklarımızın kabarmasına neden oldu gururumuzsun evladım sen bizim, yürü be aslan parçası polinomcu çocuk seni :D.

Doğum günüm bugün sizin yok mu? Kutladığın için teşekkürle. A pardon sen bunu akıl edememiştin.
Çocuğun yaşının konunun başında 16 olup 1 günde 17 yaşına girmesi :D matematikteki başarıların ülkece koltuklarımızın kabarmasına neden oldu gururumuzsun evladım sen bizim, yürü be aslan parçası polinomcu çocuk seni :D.

Doğum günümde çok güzel mesajlar yazıyorsun devam.

Ben bu kriterlere uyunca, otomatik olarak senin süper kankan falan mı oluyorum?

Seni tanımıyorum nereden bilebilirim ama bu kurallara uyanların çoğu en iyi kankam. Seni ben biyerden gördüm yalnız. Bir saniye bir modaratöre sen yazmamış mıydın Fallout 76 için?

Ben bu kriterlere uyunca, otomatik olarak senin süper kankan falan mı oluyorum?

Süper kanka vay canına.😲 O da ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı