Steam Kart Düşmüyor

AhmetKartal

Hectopat
Daha fazla  
İdle master ile normalde 3-4 saate tamamı düşen kartların 1.5-2 haftadır 8-10 saate 1 tane bile düşmemesi gibi bir sorun yaşıyorum. Bu sorunun nedeni nedir bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haftalardır bana da hiç kart düşmüyor, farklı oyunları oynasam dahi. Genel bir sorun olabileceğini düşünüyorum.

İdle Master bir program mıdır? Bilgi verirseniz sevinirim.

İdle master sen oyunu oynamasan bile oynuyormuş gibi gösterip oyunu yüklemeden kart düşürmeni sağlar . Yalnız programın geliştiricisi daha gelistirmeyecegini söylemiş diyorlar .
Benim problemim ise aynı programı kullanmamıza rağmen arkadaş 3-4 saatte kartlarını düşürüyor ben ise düşüremiyorum . Cs go yu 24 saat oynadı program hiç bisey yok. Genel bir problem değil heralde ama bir türlü çözemedim

Dostum eğer "Steam Achievement Manager" falan kullandıysan sorun bundan kaynaklanıyor. Çözümü ise SAM'ı tekrar yükleyip açık kilitleri tekrar kilitlemen lazım.

[GİDEN BAŞARIMLARIN İLE BİRLİKTE OYUNDAKİ SCORLARIN , PUANLARIN FALANDA GİDECEK HABERİN OLSUN!]

Ek bir şey kullanmıyorum sadece steam ve idle var. Zaten 2 hafta öncesine kadar gayet güzel çalışıyordu program ne olduysa şu ara çalışmıyor .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı