Steam kurtarma Gmail adresini bulma

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, steam hesabım çalındı. Çalan kişinin mail adresinin(gmail adresi) ilk harfi ve harf/rakam sayısını biliyorum. Bu email'i bulabileceğim bir yol bilen ya da bununla ilgili bir site bilen biri var mı? Steam altında açacaktım konuyu ama ama daha çok burasıymış gibi geldi yeri. Böyle bir şey yapabilecek biri varsa da sevinirim. Zor durumdayım ne olur yardım edin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam girişini yaparken "şifremi unuttum" seçeneğini seç ve hotmail hesabına gönderilen şifreyle gir. Sonra şifreni falan değiştir.

Steam girişini yaparken "şifremi unuttum" seçeneğini seç ve hotmail hesabına gönderilen şifreyle gir. Sonra şifreni falan değiştir.
Kardeşim az önce hesabı geri aldım da sen dediğimi anlamamışsın. Steam hesabım çalındı yani çalan kişi bu hesaba başka bir e posta atamış anlatabildim mi? Şifremi unutsam ne unutmasam ne... Ayrıca hala bulmak istiyorum her kimse

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı