Steam oyun anahtarları alıp satmak

Steam oyun anahtarı alıp satmak biraz zor. Bir ara denemiştim ama iptal etmiştik arkadaşlarla. Ucuza satılan sitelerden alıp kendi kârınızı belirleyip herhangi bir yerde satmalısınız. bazı banka hesaplarını kullananız gerek müşterilerden ödeme almak için. ya da hazır bir site kurup 3d ödeme ayarlama ayarlabilirsiniz ama bu tarz işler gerçekten uğraştırır. ben aklıma geldikçe size söylemekte olup şuan satmıyorum.

Benim merak ettiğim konu şu ki, mesela her hangi bir siteden oyun satın aldığımızda anahtarı mail adresine gönderiyorlar. Bunlar oyunları nereden temin ediyorlar?

Ben mesela bazı Rus siteleri biliyorum. Fakat diğerlerinin fikirleri önemli benim için.

Benim merak ettiğim konu şu ki, mesela herhangi bir siteden oyun satın aldığımızda anahtarı mail adresine gönderiyorlar. Bunlar oyunları nereden temin ediyorlar?

Ben mesela bazı Rus siteleri biliyorum. Fakat diğerlerinin fikirleri önemli benim için.

Oyun yapımcıları veriyor onlara. Yani ben böyle biliyorum.

Game Pass nedir hocam bilgi verir misiniz?

Oyun hakkında fazla bilgiye sahip değilim.

Ucuza bazı sitelerden Game Pass kodu eldebilirsin Game Pass Xbox'un bir kullanıcılara sunduğu şey yüzlerce oyunu insanlar aylık bir miktar vererek kullanabiliyor ama Game Pass kodu olunca mesela iki aylık 2 ay boyunca para vermiyorlar mesela sen 1 kodu 3 4 liraya aldin diyelim onu 10 liraya kolayca satabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı