Steam oyun güncellerken "bozuk disk" hatası

Makaleler
2
Daha fazla  
CS2'yi güncelliyordum, güncelleme bitti ve bozuk disk hatası verdi. Nasıl çözeceğim bunu? Yükleme önbelliğini sildim, başka hesaptan denedim, kapatıp yönetici olarak açtım ama aynı.
1715367501492.png

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

RAM'ler arızalı olabilir veya depolaman. Şunları deneyin yine de denemekten zarar gelmez.
1-İndirme önbelleğini temizle.
2-Dosyaların indirildiği sunucuyu değiştir ve Steam'i yeniden başlat.
3-Güvenlik yazılımı varsa devre dışı bırak.
4-Steam'i yönetici olarak çalıştır.

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Aynı devam.

RAM'ler arızalı olabilir veya depolaman. Şunları deneyin yine de denemekten zarar gelmez.
1-İndirme önbelleğini temizle.
2-Dosyaların indirildiği sunucuyu değiştir ve Steam'i yeniden başlat.
3-Güvenlik yazılımı varsa devre dışı bırak.
4-Steam'i yönetici olarak çalıştır.

RAM'ler sağlam, evet arızalı diskim var ama oyunun kurulu olduğu disk değil. İndirme önbelliğini sildim, Steam'i yeniden başlattım, antivirüsler kapalı ve Steam yönetici olarak açık.

Aynı devam.

RAM'ler sağlam, evet arızalı diskim var ama oyunun kurulu olduğu disk değil. İndirme önbelliğini sildim, Steam'i yeniden başlattım, antivirüsler kapalı ve Steam yönetici olarak açık.

Bir arkadaş bu durumu yaşamış.
"Arkadaşlar sorunu çözdüm. Steam'in dosya konumundaki "userdata" klasörünün içindeki indireceğim oyun ile ilgili tüm dosyaları sildim ev şu an sorunsuz bir şekilde istediğim oyunları indirdim.

Güncelleme: Userdata klasörünü silmek geçici olarak işe yarasa da kalıcı çözüm değil. RAM'lerim bozuk çıktı, yenisiyle değiştirince sorun ortadan kalktı." Sizde "userdata" klasörünü silip bir deneyin isterseniz.

Aynı devam.

Başka bir oyun indirmeye çalıştığınızda aynı hatayı alıyor musunuz?

Bir arkadaş bu durumu yaşamış.
"Arkadaşlar sorunu çözdüm. Steam'in dosya konumundaki "userdata" klasörünün içindeki indireceğim oyun ile ilgili tüm dosyaları sildim ev şu an sorunsuz bir şekilde istediğim oyunları indirdim.

Güncelleme: Userdata klasörünü silmek geçici olarak işe yarasa da kalıcı çözüm değil. RAM'lerim bozuk çıktı, yenisiyle değiştirince sorun ortadan kalktı." Sizde "userdata" klasörünü silip bir deneyin isterseniz.

RAM'ler sağlamda 3 diskten biri bozuk ama o da oyundan bağımsız, oyunu diğer diske taşıdım. Şimdi bu oyunu diğer diskten Steam'e nasıl tanıtacağım? :D

Başka bir oyun indirmeye çalıştığınızda aynı hatayı alıyor musunuz?

Hayır.

RAM'ler sağlamda 3 diskten biri bozuk ama o da oyundan bağımsız, oyunu diğer diske taşıdım. Şimdi bu oyunu diğer diskten Steam'e nasıl tanıtacağım? :D

Hayır.
Hocam steam'in oyunu görmediği diski çıkartıp PC'yi başlatın. Oyuna girip çıkın. Ardından pc'yi kapatıp tekrar diski bağlayın ondan sonra oyunu taşımayı deneyin. Muhtemelen olucaktır.

Hocam Steam'in oyunu görmediği diski çıkartıp PC'yi başlatın. Oyuna girip çıkın. Ardından PC'yi kapatıp tekrar diski bağlayın ondan sonra oyunu taşımayı deneyin. Muhtemelen olacaktır.

Sildim hocam tekrar yüklüyorum şimdi.

CS2'yi güncelliyordum, güncelleme bitti ve bozuk disk hatası verdi. Nasıl çözeceğim bunu? Yükleme önbelliğini sildim, başka hesaptan denedim, kapatıp yönetici olarak açtım ama aynı.Eki Görüntüle 2192323
Aynı şeyi bende bazı oyunlarda yaşıyorum ve silip yeniden yüklemek dışında hiç bir çözüm bulamadım. Çok kıl bir sorun, düzelmiyor. Boyutu 80 GB olan oyunlarda aynısı oldu, en son isyan edip tamamen sildim oyunu (squad)

Geri
Yukarı