Steam oyun iadesi iade alınmama sorunu

Oguzhannn48

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2014 aralık ayında rust oyununu aldım. Toplam oynama süresi 11 saat ama 1 dakika bile girip oynayamadım. Oyunu giriş ekranına gelene kadar en az 10 dakika oyuna bağlanana kadarda en az 10 dakika sürüyor. O 11 saat oyunu düzeltme ve geç bağlanma ile oldu steam mesaj attım ama oyun süresi 2 saati geçtiği için iade alamıyoruz diyor. Ama 2 saati geçmiş oyunları aldıklarını duydum. Nasıl ikna edebilirim şimdiden teşekkürler oyun düzgün çalışmıyor. Ne yaparsam yapayım çok kasıyor takılıp kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yapmayın lütfen. 2014'de almışsınız. Nasıl iade almalarını bekliyorsunuz? 14 gün süresini kaç ay aşmışsınız siz hesaplayın. :)

Attığınız linkte açıkça belirtilmiş bu koşullar.

İade İşlemi
Oyun iade ve geri ödeme talebinde bulunmanız için birkaç şart var.
  • Satın almanın üstünden en fazla 14 gün geçmesi,
  • 2 saatin altında oynayış süresi,
  • Alışverişin Steam üzerinden yapılmış olması.
Bu koşullar dahilinde deneyip beğenmediğiniz yada satın almanızın ardından indirime girenoyunu iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Geri ödemeyi satın aldığınız ödeme aracına yada steam cüzdanınıza yaptırabilirsiniz.

Türkiye'de geri ödeme yapılan ödeme seçeneklerinin tam listesi için tıklayın.

Siz oyunu satın alalı 1 yıl olmuş yani iade edemezsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı