Steam oyunları başka bilgisayarda oynanılır mı?

Whackedesigner

Centipat
Arkadaşlar şimdi ben Cyberpunk 2077 aldım ve kendi Steam hesabımda oynanıyor. Ben oyun dosyalarını yedekleyip kaydedip başka bir bilgisayarda oynayabilir miyim? Ve 2. bir sorum başka bir Steam hesabında oynayabilir miyim? 2. sorunun cevabı büyük ihtimal "hayır" ama 1. sorunun cevabını da merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar ben oyunu satın aldım indirdim oynuyorum ama arkadaşım benden dosyaları aldı indirip oynayabilir mi yani ben Steam'imi falan açmayacağım onun bilgisayarında hiçbir şey yapmayacağım aile yetkisi falan bilmem bir yetki de vermeceğim para vermeden bu oyunu oynayabilecek mi yani?

Hayır oynayamaz :D arkadaşına söyle bir Steam hesabı açsın ücretsiz zaten. Hesaplarınızı bağlayın ancak öyle oynar. Hesapları bağlayın dediğim aile yetkisi olayı.

Arkadaşlar ben oyunu satın aldım indirdim oynuyorum ama arkadaşım benden dosyaları aldı indirip oynayabilir mi yani ben Steam'imi falan açmayacağım onun bilgisayarında hiçbir şey yapmayacağım aile yetkisi falan bilmem bir yetki de vermeceğim para vermeden bu oyunu oynayabilecek mi yani?

Hayır, bazı Steam dosyaları kişiye özel diye biliyorum satın alması gerekir veya crackleri çıkmıştır sanırım ondan indirsin.

Geri
Yukarı